Запрошуємо на вечір кримськотатарського орнаменту «Хналама» («Qinalama»)

10 Червня 0:00

У неділю 12 червня з 14.00 по 17.00 год. у дрогобицькому Палаці мистецтв музею “Дрогобичина” (вул. Т.Шевченка,38) відбудеться вечір кримськотатарського орнаменту «Хналама» («Qinalama»)

Захід насичений культурно-пізнавальною програмою, у яку входять: – традиція розпису хною по тілу в культурі різних народів світу; – різновид і значення елементів національного кримськотатарського орнаменту і символів; – старовинний весільний обряд кримських татар “Хна геджесі QINA GECESI” (“Ніч хни”). Відеопрезентація; – технологія нанесення малюнка на шкіру, склад пасти хни і її сучасні різновиди; – майстер-клас з розпису хною за участі гостей.

Майстер-клас проведе дипломований майстер з кримськотатарської розпису хною «Qinalama» центру культури і ремесел “Тамга” Лана Бекірова. Також ви зможете насолодитися солодощами кримськотатарської кухні з запашною кавою. Ласкаво просимо! Hoş keliñiz!

Захід проводиться в рамках проекту «Дрогобич – культурний простір» за підтримки Крим SOS.

Організатор: ГО “АРЕКЕТ”, що стала переможцем конкурсу ініціатив від громадських організацій по програмі розвитку місцевих громад за підтримки «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

http://dr-museum.com/news/item/329/vechir_krimskotatarskogo_ornamentu_hnalama

https://www.facebook.com/events/1761092524162439/

ibVdaoVq7jc

Чат-бот Гаряча лінія