Загинув захисник України, мешканець села Почаєвичі Василь Болонний: вічна пам’ять Герою!

26 Вересня 11:40

Дрогобицька громада понесла чергову болючу втрату. Під час захисту України від ворога загинув 38-річний Герой, вихідець з села Почаєвичі, Василь Болонний.

Василь народився 2 січня 1985 року, проживав в селі Почаєвичі Дрогобицької громади. Закінчив ЗОШ №8 та Меденицький професійний ліцей. Працював водієм.

18 квітня цього року Василь Болонний поповнив лави ЗСУ та став на захист України. Служив водієм мотопіхотного відділення в складі 10-ї Окремої гірсько-штурмової бригади вч А-4267.

На жаль, 24 вересня 2023 року воїн загинув, під час виконання бойових завдань з захисту України на Бахмутському напрямку фронту, потрапивши під артилерійський обстріл.

З рідних у Героя залишились батько, мати, сестра, шваґро та дві племінниці.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя — Василя Болонного.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття траурного конвою з тілом загиблого Героя очікується в четвер. Час зустрічі воїна на Перехресті Героїв, проведення парастасу та чину похорону повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту