Делегація з Дрогобича відбула з офіційним візитом до Франції: яка мета поїздки?

26 Вересня 11:32

Минулого року Дрогобич налагодив партнерські відносини з французькою комуною міст Pays Sabolien, яка після повномасштабного вторгнення скеровувала гуманітарну допомогу Дрогобицькій громаді та організувала безкоштовний прийом вимушених переселенців, які постраждали від війни.

Делегація з Франції відвідала Дрогобич наприкінці минулого року. Під час візиту відбулось підписання партнерського меморандуму між Дрогобицькою громадою та спільнотою французьких комун Pays Sabolien.

Сьогодні, на запрошення французьких партнерів, делегація з Дрогобича відбула до Франції. Зауважимо, що всі витрати на поїздку нашої делегації взяла на себе приймаюча сторона. Зокрема витрати на проїзд, проживання, харчування та добові.

Відтак візит делегації з Дрогобича носить виключно благодійну мету – налагодження тісної співпраці та залучення додаткової гуманітарної допомоги для підтримки України.

У складі делегації до Франції відбув колектив Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина», який дасть благодійний концерт з метою пропагування української культури та збору коштів на підтримку ЗСУ.

Про підсумки візиту та напрацювання сторін повідомимо додатково.

Перейти до вмісту