З думкою про зимові активності для дітей: у Дрогобичі від початку грудня зафункціонувала ковзанка «Ice Land»/ ВІДЕО

14:36 18 Грудня 2023

Другий рік поспіль в міському парку Культури та відпочинку відкриває свої двері для дітей та дорослих ковзанки «Ice Land».

Мережа льодових арен «Ice Land» є широко представленою в різних містах України. Ковзанка покликана дарувати позитивний настрій для дітей, особливо зважаючи на те, що йде період зимових свят та канікул, тож у школярів та малечі буде більше часу на активності.

Як розповів представник льодової арени «Ice Land» у Дрогобичі пан Олександр – ковзанка відкрита їхнім коштом, бізнес є соціально відповідальним оскільки надає безкоштовні послуги для дітей військових, а також скерував понад 50 безкоштовних квитків для дітей із соціально вразливих категорій населення.

На ковзанці є усе необхідне для якісного зимового дозвілля: ковзани, які можна взяти на прокат, комфортна зона очікування для дорослих і дітей, камери зберігання особистих речей, міні-кафе, де оновили меню та можна придбати гарячі напої і смачний перекус.

Для початківці на ковзанці можна взяти на прокат фігурки, які допоможуть швидше освоїти навики фігурного катання.

Із новинок – на ковзанці планують тренуватись хокейні групи, які започатковують у Дрогобичі. Для цього тут облаштували спеціальні борти. Тренування відбуватимуться у відведені дні та години.

Відвідувачі ковзанки стверджують – льодова арена дарує позитивний настрій, загартовує фізичну витривалість, дає змогу зустрітись із однокласниками та друзями і з користю провести час.

Перейти до вмісту