Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

14:03 18 Грудня 2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради, за адресою: пл. Ринок, 20, м. Дрогобич, Львівська обл., 82100; код за ЄДРПОУ – 04590317

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  ДК 021:2015 – 09130000-9 – нафта і дистиляти (бензин А-95(талон)).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-12-15-003273                                            

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: загальна вартість – 189 180,00грн. (сто вісімдесят дев’ять  тисяч сто вісімдесят гривень 00 копійок) з ПДВ.

Очікуване обсяг закупівлі Товару на 2024 рік – Бензин А-95 – 3600 л. (талони).

 Нормативно-правові акти:

  • відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”
  • Інші нормативно-правові акти.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.

Якість Товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО–5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 No 927). Товар повинен відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Учасник повинен мати автозаправну станцію (власну, орендовану, партнерську) в м. Дрогобичі.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товару методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. Метод порівняння ринкових цін базується на інформації оприлюдненій на сайті  https://index.minfin.com.ua/ в розділі «Середні ціни по областях України», а саме: «Середні ціни на пальне на 13.12.2023 (Львівська обл.)»

Перейти до вмісту