З Днем народження у День матері дрогобичанку Марію та стебничанку Олександру привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма. ФОТО

14 Травня 0:00

З 2017 року у Дрогобичі діє програма «Пакунок малюка». На початку 2019 року до Програми було внесено зміни, згідно з якими з 1 січня 2019 року «Пакунок малюка» отримуватимуть сім`ї міст Дрогобича та Стебника, у яких народились немовлята у 2019-2020 рр. і є четвертою або більше дитиною в сім`ї. А також «Пакунок малюка» вручають сім’ям, у яких народилась дитина на свято Нового року, Дня матері та Дня міста Дрогобич.

Так у День матері, яке відзначали у неділю, 12 травня, у Дрогобицькому пологовому будинку народилися дві дівчинки — дрогобичанка Марія та стебничанка Олександра.

Привітати з Днем народження дівчаток та їх батьків, у вівторок, 14 травня, до пологового будинку завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко.

Від імені міської ради та громади міста посадовці привітали новонароджених та їх батьків і вручили їм «Пакунки малюка».

Нагадаємо, детальну інформацію щодо отримання «Пакунку малюка» можна отримати у відділі молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР — площа Ринок, 1, каб. №33.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія