З 25 лютого по 25 березня у Дрогобичі триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою міста. ПЛАН ЗАХОДІВ

П’ятниця, 1 Березень 2019

З 25 лютого по 25 березня 2019 року у Дрогобичі триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою міста. 23 березня 2019р. – День довкілля.

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій, покращення благоустрою міської території із залучення громадськості, молоді і дітей у Дрогобицькій міській раді, на підставі Розпорядження міського голови від 21 лютого 2019 р. №104-р «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» розроблено комплекс заходів, спрямованих на наведення санітарного порядку в місті, на прибудинкових територіях, об’єктах масового перебування та відпочинку населення, прилеглих територіях до підприємств, установ та організацій.

Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, власникам житлових будинків та споруд в процесі проведення місячника необхідно дотримуватись виконання запланованих заходів на власних об’єктах і об’єктах комунальної власності, забезпечивши належне прибирання, санітарну очистку, впорядкування, благоустрій прилеглих територій, парків, скверів, площ та будинковолодінь.


Важливо! Особам, які здійснюватимуть прибирання міста рекомендовано провести фотофіксацію локацій до моменту прибирання, після прибирання, кількості зібраного сміття та фото колективу, який проводив прибирання. Всі світлини надсилати з відповідним описом (вказати дату прибирання, локацію та назву колективу) на е-скриньку прес-служби ДМР press_drog_rada@ukr.net.


З А Х О Д И на проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля

КП «Комбінат міського господарства» Відповідальний В.Красуляк

1. Приведення в належний санітарний стан та прибирання вулиць міста. 2.Прибирання та впорядкування парку С.Бандери (фарбування, ремонт та кріплення лавок, ремонт підпірних стінок, очистка і миття паркових світильників). 3. Наведення порядку на міських кладовищах на вул.вул. Грушевського, 22 Січня, П. Орлика, Трускавецькій та Полі Скорботи, прибирання прилеглої території до них на відстані 10 м. 4.Ліквідація стихійних сміттєзвалищ. 5. Очистка і фарбування колесовідбійників на шляхопроводі на вул. Стрийській та вул.Трускавецькій. 6. Привести в належний санітарний стан контейнерні майданчики. 7. Забезпечити транспортом для вивезення сміття на території, яка закріплена за КП «Комбінат міського господарства».

КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Відповідальний О.Майданюк

1.Наведення належного санітарного стану на прибудинкових територіях (очищення газонів, стрижка живоплоту, кронування дерев). 2.Прибирання прибудинкової території вздовж дороги на вул. В. Великого. 3. Забезпечити транспортом для вивезення сміття на території КП «ЖЕО».

КП « Дрогобичводоканал» Відповідальний Р. Шагала

1. Ліквідація витоків на магістральних водопровідних мережах по місту. 2. Відновлення асфальтобетонного покриття після розкопок і ліквідація аварій на водопровідних мережах згідно завдань департаменту міського господарства.

КП « Дрогобицький ринок» Відповідальний В. Білоган

1. Привести в належний санітарний стан території ринків та прилеглу територію (вул. М. Ринок, Ш. Алейхема, Ковальська). 2.Прибрати вул. П.Орлика з обох сторін від вул. В. Великого до гаражного кооперативу, а також торгові майданчики на вул. В. Великого (навпроти маг. «Океан» біля міні – ринку «Володар»). 3.Фарбування і побілка огорож та кіосків на території ринків, що виходять на проїжджу частину вулиць.

Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Відповідальний П. Сушко

1. Приведення в належний санітарний стан та прибирання територій навчальних закладів та дошкільних установ. 2.Фарбування та ремонт огорож навколо навчальних закладів. 3. Підстрижка живоплоту по периметру територій навчальних закладів.

Вище професійне училище №19 Відповідальний В. Маринкевич

1.Прибирання та приведення в належний стан прилеглих до училища територій. 2.Фарбування спортивних споруд на спортивному майданчику училища. 3.Прибирання парку на вул. В.Великого – П.Орлика.

Дрогобицький медичний коледж Відповідальний М. Лук’янченко

1. Прибирання та приведення в належний санітарний стан прилеглої до коледжу території. 2. Ремонт та фарбування огорожі.

Дрогобицький коледж нафти і газу Відповідальний М. Бабяк

1.Привести в належний санітарний стан прилеглу територію до технікуму на віддалі шести метрів від огорожі по периметру території. 2.Підстрижка живоплоту.

Дрогобицький державний педагогічний університет Відповідальна Н. Скотна

1. Привести в належний санітарний стан адміністративні споруди на вул. І. Франка, Л. Українки, Стрийській, Грушевського, Шевченка, Курбаса, огорожу та прилеглу територію. 2. Прибрати ліву сторону вул. В. Великого навпроти гуртожитків університету, підстригти живопліт. 3. Ремонт і фарбування огорожі стадіону вздовж вул. Стрийської. 4. Привести в належний санітарний стан вул.Курбаса.

Дрогобицький механіко-технологічний коледж Відповідальний Б. Звір

1. Привести в належний порядок та санітарний стан вул. Раневицьку від вул. Стрийської до залізничного переїзду. 2.Прибрати зелену зону навколо шляхопроводу та автомобільні розв’язки з лівої та правої сторін на вул. Стрийській.

Відділ охорони здоров'я виконавчих органів Дрогобицької міської ради Відповідальний В.Чуба

1. Приведення в належний санітарний стан та прибирання території медичних закладів. 2.Провести підстрижку живоплоту на території лікарняного містечка.

Відділ культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради Відповідальний О. Яводчак

1.Приведення в належний санітарний стан та прибирання прилеглих територій до закладів культури і мистецтв, в т. ч. біля музичного училища на вул. Музичній та у сквері біля «Народного Дому».

Відділ економіки виконкому Дрогобицької міської ради Відповідальний Т. Бачинський

Проведення відповідної роботи з питань щодо: 1. Наведення належного санітарного стану та прибирання суб’єктами господарювання у сфері торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування. 2.Приведення у належний санітарний стан та фарбування автобусних зупинок підприємствами, що здійснюють перевезення населення:

Підприємства з пасажирських перевезень

1. КП «Комбінат міського господарства» Дільниця пасажирських перевезень (М.Лужецький) Очищення від рекламної продукції та фарбування : - автозупинка на вул. Шептицького (біля лікарняного містечка); -всі автозупинки на вул. Трускавецькій ( біля та навпроти ДАІ, біля молочного магазину). - всіх автозупинок на вул. Трускавецькій; - всі автозупинки на вул. Самбірській (в т. ч. навпроти заводу “Граніт”); - всі автозупинки на вул. Грушевського.

ВАТ «НПК-Галичина» Відповідальний Б. Барадний

1. Приведення в належний санітарний стан прилеглої до підприємства території на вул. Бориславській. 2.Побілка огорожі території заводу.

ТзОВ «Універсальна бурильна техніка» Відповідальний С. Джигалов

1. Приведення в належний санітарний стан прилеглої до підприємства території (фарбування огорож, стрижка кущів, обрізування та кронування дерев).

ПАТ «Дрогобицьке заводоуправління будматеріалів» Відповідальний В. Ріпак

1. Ремонт і фарбування огорожі підприємства на вул. Трускавецькій, 73. 2. Прибирання прилеглої території вул. Трускавецької від моста через р. Тисмениця до кінця території заводу та підтримання її в належному санітарному стані. 3.Наведення належного порядку на території підприємства, та зрізка аварійних дерев.

ВАТ «Дрогобицький машинобудівний завод» Відповідальний В. Яворськький

1.Приведення в належний стан (фарбування і побілка)огорожі, прибирання прилеглої території, вул. Бориславської від ж/б № 49 до переїзду.

Дрогобицький РЕМ ВАТ «Львівобленерго» Відповідальний В. Дмитрик

1. Побілка фасадів споруд трансформаторних підстанцій по місту. 2.Фарбування огорож навколо трансформаторних підстанцій. 3.Відновлення асфальтобетонного покриття після проведення земляних робіт.

ТзОВ «Дрогобицький м’ясокомбінат» Відповідальний С. Кім

1.Ремонт штукатурки та побілка цегляної огорожі вздовж території підприємства на вул. Трускавецькій, прибирання прилеглої території та тротуару. 2.Прибирання майданчика для стоянки автомобілів біля підприємства, побілка огорожі, фарбування воріт.

Військова частина А1108 Відповідальний Г. Дем’янчик

1. Побілка і фарбування огорожі вздовж вул. Трускавецької. 2.Прибирання вул. Трускавецької навпроти частини та праву сторону до санаторію “Зелений гай”.

Другий спеціальний центр швидкого реагування оперативно-рятувальної служби ДСНС України Відповідальний А. Кінчеші

1. Прибирання під’їзних шляхів до військової частини. 2.Побілка та фарбування огорож. 3.Прибирання прилеглої території до військової частини.

ЦЕЗ №2 ВАТ «Укртелеком» Відповідальний П.Пасіков

1. Прибирання прилеглої до «Укртелекому» території.

Дрогобицьке відділення ВАТ «Укрпошта» Відповідальний О. Лужецька

1.Прибрати прилеглу територію до поштових відділень.

Залізничний вокзал Дрогобич Відповідальний Н. Броварський

1. Прибирання прилеглої до вокзалу території. 2. Підстрижка живоплоту.

Станція «Дрогобич» Відповідальний К. Калита

1.Фарбування огорожі по обидві сторони вокзалу до шляхопроводу. 2.Прибирання вул. Вокзальної та площі Злуки.

СПД Яртим Володимир Васильович Відповідальний В. Яртим

1.Прибирання скверу на площі Злуки та прилеглої до нього території.

ДВК № 40 Відповідальний О . Купець

1. Прибрати вул. Трускавецьку від ВАТ «Дрогобицьке заводоуправління будматеріалів» до санаторію «Зелений гай» ліва і права сторони. 2. Прибирання вул. Холмської та прилеглої території до установи.

Дрогобицький відділ поліції Головного управління Національної поліції у Львівській обл.. Відповідальний А.Білас

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу територію до установи по вул.Стрийській,22.

Дитячо-юнацька спортивна школа Відповідальний Р. Старух

1. Впорядкувати та прибрати прилеглу територію та набережну вздовж річки Серет, територію стадіону та навколо нього; 2. Вивезти сміття із вказаних територій.

ТзОВ «Тандем» Відповідальний В.Танчук

1.Підготовка грунту до посадки квітів на вул. Ковальській, пл.. Ю. Дрогобича, сквері біля Костелу, парку ім. С. Бандери, біля Хреста «Борцям за волю України» та інш. 2.Провести благоустрій кругу на вул. І.Франка.

ДКП «Екран» Відповідальний А. Баб’як

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу до підприємства територію на вул. М. Грушевського,170.

КП «Дрогобицька лазня» Відповідальний Р. Москаль

1 Привести в належний санітарний стан прилеглу до підприємства територію на вул. Б. Лепкого.

Супермаркет «Сільпо»

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу до підприємства територію на вул. В. Великого.

Супермаркет «АТБ»

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу до підприємства територію на вул. В. Великого, П.Орлика.

Мережа магазинів «Ромашка» Відповідальний Р. Муль

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу територію до магазинів «Ромашка» на вул.. В. Гора, П. Орлика, Шевченка, пл. Ринок.

Супермаркет «Світанок» Відповідальний Н. Звір

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу до підприємства територію на вул. Гончара.

Міні-ринок «Володар» Відповідальний В.Бішко

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу до ринку територію на вул. В.Великого та вул. Гончара.

ТОВ «Чагарі» Відповідальний І.Кушнір

1. Привести в належний санітарний стан прилеглу до ринку територію на вул. В.Великого та П. Орлика.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості Відповідальний Б. Волошин

1. Забезпечити участь осіб, зареєстрованих у центрі зайнятості. Активізувати роботу, щодо організації безкоштовних тимчасових робіт з благоустрою територій м.Дрогобич.

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

1. Наведення належного санітарного стану на прибудинкових територіях (очищення газонів, стрижка живоплоту, кронування дерев, впорядкування дитячих майданчиків).


Заходи проведення Дня Довкілля у м. Дрогобич  23.03.2019р.

1- Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення - організаційний відділ - відділ - служба у справах дітей - відділ правового забезпечення Привести в належний санітарний стан  газони на вул. В.Великого
2- Відділ ДАБІ - відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту Привести в належний санітарний стан  газони на вул. Привокзальній
3 -Загальний відділ - відділ-центр надання адміністративних послуг - відділ економіки - відділ діяльності ради - відділ кадрів Привести в належний санітарний стан газони на вул. Грушевського (ліва сторона)
4-Дрогобицький міський  територіальний центр(надання соціальних послуг) - відділ містобудування та архітектури - фінансове управління Привести в належний санітарний стан газони на вул. Грушевського (права сторона)
5.Відділ ведення державного реєстру виборців - відділ міського архіву - КУ «Інститут  міста» - відділ інформаційних технологій та аналізу - сектор з питань праці Привести в належний санітарний стан газони на вул. Стрийській
6. Департамент міського господарства Привести в належний санітарний стан газони на вул. Бориславська до вул. Шашкевича.
7. Управління праці та соціального захисту населення Привести в належний санітарний стан парк «Культури та відпочинку»  на вул. Трускавецькій.
8. Відділ оренди, приватизації та комунального майна - головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами - відділ бухгалтерського обліку та звітності - КП «Управління  капітального будівництва» Привести в належний санітарний стан газони по вул. Самбірській (від вул. Наливайка  до знаку с. Лішня)
9. Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Привести в належний санітарний прилеглу територію до пішохідної доріжки на вул. Стрийська №365 яка сполучає вул. Стрийська та вул. Грушевського.
10. Обслуговуючий  персонал і технічні працівники Привести  в належний санітарний стан газони  та прибережну смугу вул. Солоний Ставок
11. КП «Туристично – інформаційний центр» Привести  в належний санітарний стан прилеглу територію до церкви Святого Юра  на вул. Солоний ставок.
12. КП «Муніципальна варта» Привести в належний санітарний стан газони по вул. Данила Галицького та вул. Жупна.