З 18 жовтня у Дрогобичі розпочнеться опалювальний сезон

Фото з мережі Інтернет

У четвер, 18 жовтня, у Дрогобичі розпочинається опалювальний сезон 2018-2019 років.

Відповідне розпорядження №495-р «Про початок опалювального сезону 201-2019 рр. для категорії населення та інших споживачів у м. Дрогобичі» підписав 17 жовтня 2018 року міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Розпорядження підписано відповідно до Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 зі змінами, зниження середньодобової температури навколишнього середовища, керуючись п.20 п.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Дрогобицькому відділенню ПАТ «Львівгаз» у встановленому порядку провести своєчасне розпломбування вхідних засувок котелень та іншого газового обладнання.

КП «Дрогобичтеплоенерго» забезпечити подачу теплоносія в житлові будинки та інші приміщення в міру готовності та заявок.

Директору КП «ЖЕО», головам правлінь ОСББ, ЖБК та іншим споживачам забезпечити належний прийом теплоносія, надійну і безаварійну експлуатацію всіх інженерних мереж та обладнання впродовж всього опалювального сезону.

Про це йдеться у тексті Розпорядження міського голови Дрогобича щодо початку опалювального сезону.

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 3.7]
Рекомендуємо також прочитати: