Ймовірно, цього літа у Дрогобичі відбудеться фестиваль «СільЗемлі. Гогольфест»

15 Січня 9:40

У липні, у Дрогобичі може відбутися ґрандіозний міжнародний фестиваль «СільЗемлі. Гогольфест».

За словами керівника Туристично-інформаційного центру Ігоря Чави, команда організаторів готують ґрантову заявку до Українського культурного фонду, аби реалізувати новий проєкт у Дрогобичі. Окрім того, місто співфінансуватиме фестиваль. З цього приводу днями відбулася зустріч за участю міського голови Тараса Кучми, Ігоря Чави та Яни Коник – координаторки фестивалю.

Як наголосив Ігор Чава, проведення такого фестивалю гуртує культурний актив громади, а також є важливим для промоції міста.

ГОГОЛЬFEST – міжнародний мультидисциплінарний циклічний фестиваль сучасного мистецтва. У 2019 році увійшов до топ-5 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл. Упродовж 2007-2019 рр., ГОГОЛЬFEST відвідали 585 тис. глядачів, на 16 локаціях у 4 містах відбулося 4 тис. подій, у яких взяли участь 20 500 українських та 1200 закордонних митців з-понад 40 країн світу. У 2020 році ГОГОЛЬFEST відбувся у трьох містах України: Фастові, Дніпрі та Херсоні.

Фото: ukrinform

Перейти до вмісту