Ярмарок вакансій – 2018: Запрошуємо роботодавців та представників бізнесу до співпраці

13 Листопада 0:00

Шановні роботодавці та представники бізнесу!

У четвер, 29 листопада, у міському Народному домі імені Івана Франка відбудеться «Ярмарок вакансій – 2018». Початок заходу о 12:00. 

Захід відбудеться під гаслом «Стань успішним у Дрогобичі!».

Організатори заходу: Дрогобицька міська рада спільно з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості. Організація заходу відбувається за підтримки міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Мета заходу: допомога мешканцям міста знайти роботу своєї мрії за один день; роботодавцям та бізнесу – сприяння промоції та пошуку працівників; місцевій владі – створення та забезпечення умов для працевлаштування дрогобичан та підтримки місцевих роботодавців і бізнесу.

Запрошуємо Вас до співпраці та пропонуємо взяти участь у заході, презентувати свою компанію чи підприємство, а також запропонувати вакансії в ході виставки, яка відбуватиметься під час «Ярмарку вакансій».

Зі свого боку гарантуємо промоцію вашої компанії чи підприємства шляхом публікації назви та логотипу в інформаційних матеріалах.

У день проведення заходу Вам надається можливість виступити з 3 хвилинною презентацією (із застосуванням мультимедійного обладнання).

Також під час ярмарки Вам буде надано місце для презентації свого підприємства чи компанії.

Вам необхідно забезпечити друковані промоційні матеріали, перелік вакансій. Також можливе розміщення ваших банерів та стендів поруч з вашим столом під час виставки.

За бажанням, Ви також можете надіслати презентацію чи відеоролик, які будуть продемонстровані під час заходу та розміщені у ЗМІ.

Наголошуємо, що захід не є комерційним.

Зазначаємо, участь у заході, окрім осіб, які прагнуть працевлаштуватися, візьмуть учні та студенти міст Дрогобича та Стебника.

Охочих взяти участь у «Ярмарку вакансій – 2018» у Дрогобичі просимо зголоситися до 22.11.2018 року, відправивши лист-підтвердження з повною назвою підприємства (суб’єкта підприємницької діяльності) та логотипом на е-скриньку: press_drog_rada@urk.net.

За детальною інформацією просимо звертатися у відділ економіки Дрогобицької міської ради (каб. №29), або за номером телефону (098) 127 64 97 — координатор заходу Зеновій Квасній.

Офіційна сторінка заходу https://www.facebook.com/DrogJF

План заходу «Ярмарок вакансій – 2018»

12:00 – 17:00 – Виставка вакансій (Фойє Народного дому)

14:00 – 15:00 – Офіційне відкриття ярмарку вакансій, презентація роботодавців (Велика зала Народного дому)

15:30 – 16:30 – Лекції (Малі зали Народного дому)

17:00 – Офіційне закриття ярмарку, нагородження учасників (Фойє Народного дому)

Чат-бот Гаряча лінія