Яким видався для Дрогобича 2017-ий рік, що минає – добірка фото та відео з інтернет-порталу ДМР

31 Грудня 0:00

Фото Ігоря ФЕЦЯКА

Січень

1 січня – дрогобичани відзначили 108-му річницю від дня народження голови проводу ОУН Степана Бандери.

3 січня – керівництво міста відзвітувало про завершення робіт з реконструкції аераційної системи на очисних спорудах КП “Дрогобичводоканал”.

5 січня – в межах новорічно-різдвяних святкувань на центральній площі Ринок у Дрогобичі встановили Різдвяний Дідух.

5 січня – на святкування Різдва до Дрогобича прибули 26 дітей та 4 дорослих з міста Авдіївка Донецької області.

7 січня – дрогобичани відсвяткували Різдво з оновленою ялинкою та різдвяною шопкою.

12 січня – міський голова Тарас Кучма вручив подяку волонтерці-українці Лесі Цибак, яка проживає в Італії та збирає допомогу на потреби воїнів – учасників АТО.

У січні – у Дрогобицькій міській раді розпочато процес запровадження онлайн послуг електронного сервісу «IGov». Перевагою даного сервісу є те, що мешканці міста матимуть можливість отримувати адміністративні послуги за допомогою мережі Інтернет.

16 січня – за активну допомогу учасникам АТО та цивільному населенню, яке проживає на окупованих територіях України, керівництво міста та військові відзначили подяками польських волонтерів Артура Деску та Артура Нємчика.

16 січня – міський голова Тарас Кучма та його перший заступник Ігор Герман разом з начальником відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколою Летнянчиним вручили підрозділу Дрогобицького управлянні швидкого реагування альпіністське спорядження.

18 січня – під час реставрації басейну ДЮСШ встановили сучасне енергоощадне обладнання.

https://youtu.be/FIxmRWLelwQ

19 січня – у день Водохреща у Дрогобичі відкрили відреставрований басейн Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи.

https://www.youtube.com/watch?v=S64olqbYYVw#action=share

25 січня – до Дрогобича завітала делегація з міста Коростень, з метою запозичення досвіду та формами роботи у комунальній сфері обслуговування інфраструктури міста.

25 січня – у Світлиці Ратуші відбувся конкурс читців поезії з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут.

Лютий

1 лютого – у Дрогобичі запроваджено електронний сервіс «Відкрита реклама», на презентацію якого завітав співзасновник проекту «Open Adv» Олександр Пліва.

9 лютого – міський очільник Тарас Кучма передав організації УТОГ 27 мобільних телефонів для електронного спілкування, передбачених для мешканців міста з вадами слуху.

11 лютого – вперше за період легалізації УГКЦ у новітній історії України, у Дрогобичі відбувся своєрідний з’їзд поломництва монашого співтовариства.

13 лютого – до Дрогобича з офіційним візитом завітав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

14 лютого – у КП «Комбінат міського господарства» відбулося відкриття нової дільниці, робота якої спрямована на сортування сміття.

15 лютого – дрогобичани відзначили 28-му річницю виведення військ з Афганістану.

20 лютого – У Дрогобичі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

23 лютого – керівників ОСББ Дрогобича ознайомили з впровадженням проекту «Розумне місто».

24 лютого – у приміщенні міської поліклініки відбувся звіт про діяльність медичної галузі міст Дрогобича та Стебника за 2016 рік.

28 лютого –  у Дрогобичі відбувся ХХІІ Форум Молоді Дрогобиччини.

28 лютого – відбулося урочисте вручення ключів від квартири та документів, які підтверджують право власності на майно особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Інні Вітюк.

25-26 лютого – у Дрогобичі відбувся XV Міжнародний турнір з міні-футболу «Кубок Юрія Дрогобича».

29 лютого – керівник КП “Дрогобичводоканал” Роман Шагала інформує про можливе здорожання послуг КП «Дрогобичводоканал» з водопостачання та водовідведення.

https://youtu.be/LvuzqnNjl-o

Березень

1 березня – підписано Меморандум про співпрацю щодо запровадження партиципаторного бюджету у 2017 році між Дрогобицькою міською радою, в особі міського голови Тараса Кучми, та Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ, в особі заступника директора Констянтина Плоского.

3 березня – у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулася виїзна планова робоча Колегія Департаменту охорони здоров’я за участю медичних працівників області.

3 березня – до Дрогобича з робочим візитом завітала офіційна делегація із міста Краків (Республіка Польща) на чолі з віце-маршалком Малопольського воєводства Лешеком Зегздою.

9 березня – перші дев’ять сімей з міст Дрогобича та Стебника отримали «Пакунок малюка».

9 березня – у Дрогобичі відбулися урочисті заходи з відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

12 березня – начальник та провідні фахівці КП «Дрогобичтеплоенерго» проводять прес-конференцію щодо стану системи централізованого теплопостачання міста.

https://youtu.be/3p4FP3PFBpA

20 березня – на запрошення стебничан міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів виїзний прийом громадян у Стебнику.

24 березня – у Ратуші відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту «Drohobych – Smart City».

25 березня – дрогобичани вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола.

30 березня – вперше за ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми відбулася зустріч з учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентами, молоддю міста.

31 березня – до Дрогобича з робочим візитом прибула делегація з країни-сусіда Польщі на чолі з президентом фундації «Pro Europae Bono fundacja» Павелом Кудроном та головою фундаційної ради — Павелом Воліцкі.

У березні та квітні – міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з депутатами міської ради проводять зустрічі з мешканцями Дрогобича.

Квітень

2 квітня – у Дрогобичі відзначили 27-у річницю підняття Державного прапора України над Ратушею міста.

3 квітня – відділ правового забезпечення ДМР прозвітував, що виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради вжито всіх правових заходів щодо припинення скандального будівництва у парку Новонароджених по вул. В. Великого.

3 квітня – в актовій залі головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди 80-ліття професора, науковця, публіциста, почесного громадянина міста Дрогобича Михайла Шалати.

5 квітня – у Дрогобичі завершили часткове капітальне асфальтування вулиці Леся Курбаса. https://youtu.be/42hU_7bHoqA

8 квітня – вперше після реконструкції та відкриття великого плавального басейну Дрогобицької ДЮСШ відбулися змагання з плавання серед дітей «Великдень-2017».

https://youtu.be/EhYPaxTBOng 11 квітня – міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся з дітьми та їхніми педагогами, які завітали з Авдіївки та Станиці Луганської до Дрогобича на святкування Великодня у Дрогобичі.

14 квітня – на сесії ДМР порушують питання про проблему щодо незаконно розміщених гаражів у Дрогобичі.

https://youtu.be/Ta5UvxcpbS4

21 квітня – у Дрогобичі в стінах головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулася Всеукраїнська наукова конференція на тему «Дрогобич і Дрогобиччина в історичній ретроспективі (ХІХ – ХХІст.)».

25 квітня – у приміщенні міської ради відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми із волонтерами Корпусу Миру США — Тоні Гале та Ватча Ісаніанса.

23-30 квітня – у Дрогобичі відбувався V Міжнародний форум «Дні Австрії у Дрогобичі».

25 квітня – у Ратуші відбулося публічне обговорення ключових та затребуваних реформ і першочергових змін в Україні та місті Дрогобичі за участю Олега Рибачука, голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції.

26 квітня – у Дрогобичі біля пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС відбулося скорботне віче та панахида.

27 квітня – на центральній площі Дрогобича відбулося урочисте представлення та посвята муніципальної варти.

https://youtu.be/QOJ7iUiAWus

27 квітня – у Дрогобицькій Ратуші відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Дрогобицькою міською радою та ТОВ «Чотири Лапи Україна», в особі міського голови Дрогобича Тараса Кучми та директора товариства Олександрою Лісчишиною. Згідно Меморандуму, у місті проведено ідентифікацію, вакцинацію та стерилізацію тварин.

28 квітня – у Ратуші відбулася зустріч з делегацією з Остжешувського повіту, яка активно співпрацює з Дрогобицьким професійно-технічним ліцеєм.

28 квітня – міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом із заступником директора Департаменту міського господарства Іваном Лепким перевірили стан виконання робіт з капітального ремонту вулиці Самбірської.

https://youtu.be/iJHcnXXOBWg 26 – 28 квітня – у ДДПУ ім. І. Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Україна – Польща: ризики молодіжного стилю життя. 30 квітня – у Дрогобичі на території мікрорайону Є. Коновальця урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. https://youtu.be/06s6S3LflHQ

Травень

3 травня – з метою налагодження співпраці до Дрогобича завітала німецька делегація з міста Грайфсвальд на чолі з міським очільником доктором Штефаном Фасбіндером.

5 травня – у муздрамтеатрі відбувся грандіозний захід — благодійний творчий вечір артистки, Героя України Ади Роговцевої. Кошти виручені з благодійного вечора скеровані на придбання апарату штучного дихання для Дрогобицької дитячої міської лікарні.

8 травня – підрядна організація розпочала роботи на  вулиці Л. Українки, з метою усунення дефектів дорожнього покриття за власний кошт, згідно з умовами договору.

8 травня – дрогобичани відзначили День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

https://youtu.be/C3taqMVBFUQ

10 травня – у КП «Дрогобичводоканал» урочисто відкрили музейну експозицію, присвячену історії водопостачання міста.

10 травня – у Дрогобичі тривав капітальний ремонт вулиці П. Орлика.

https://youtu.be/viHAtPD3qgg

10 травня – вперше зі студентами Дрогобицького державного педагогічного університету була проведена стратегічна сесія, щодо бачення простірів навколо навчальних корпусів та гуртожитків університету.

11-14 травня – у місті Краків (Польща) відбувся «V Міжнародний турнір під Вавелем зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті». Наша досвідчена жіноча пара Табачинська Олександра (Дрогобицька гімназія) та Пилип’як Юлія (ДДПУ), виступаючи по дорослій програмі, впевнено виконали свої вправи, отримавши високі оцінки суддів, за що були нагороджені золотими медалями та цінними подарунками.

11 травня – у Дрогобицькій Ратуші відбулася зустріч учасників АТО та їхніх родин з керівництвом міста за участю першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського та начальника управління соціального обслуговування та захисту населення Тетяни Медвідь УПСЗН ЛОДА.

13 травня – у Дрогобичі офіційно презентували відновлену футбольну команду «Галичина».

https://youtu.be/8yyB4gVIMLg

21 травня – вперше у Дрогобичі в рамках Всеукраїнського Велодня 2017 пройшов масовий велопробіг вулицями міста.

22 травня – у Дрогобичі відзначили 156-ту річницю перепоховання Тараса Шевченка.

25 травня – з метою налагодження партнерських зв’язків делегація з Дрогобича на чолі з Тарасом Кучмою побувала у американському Стемфорді.

30 травня – на запрошення Президента (міського голови) міста Люблін Криштофа Жука з нагоди проведення VIII фестивалю Бруно Шульца та святкування 700-річчя міста дрогобицька делегація побувала у Любліні.

Червень

1 червня – у Міжнародний день захисту дітей, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася святкова зустріч обдарованої малечі Дрогобича з керівництвом міста.

1 червня – з нагоди 70-річчя Дрогобицької дитячо-юнацької школи ім. І. Боберського, у Народному домі імені Івана Франка відбувся Фестиваль бойових мистецтв, який відбувся в межах Дитячого фестивалю спорту.

1 червня – у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулася урочиста церемонія відкриття ІІ Міжнародної українсько-хорватської наукової конференції «Україна і Хорватія: історичні паралелі».

4 червня – у Дрогобичі по вулиці Пилипа Орлика відбулася церемонія відкриття Скверу та пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.

https://youtu.be/ZbMwMUI4LZ0 З 6 по 8 червня – міський голова Тарас Кучма взяв участь у триденному навчанні для представників місцевої влади українських міст, яке організував провідний світовий центр експертизи у сфері відкритих даних Open Data Institute (ODI, Лондон). Навчання проводилось в Україні вперше. Дрогобич було відібрано серед шести міст. 8 червня – дрогобичан закликають подавати проекти на участь у Громадському проекті. https://youtu.be/9oZwd5tfAVY

9 червня – прес-конференція представників робочої групи “Drohobych – Smart city”.

https://youtu.be/p2x2qGjifZ4

У червні – завдяки співпраці Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та Дрогобицької міської ради, у Дрогобичі створено 10 безкоштовних безкоштовні Wi-Fi зон.

15 червня – Дрогобицькій міській дитячій лікарні передали медичне обладнання, яке закуплено за кошти з благодійного концерту Ади Роговцевої та місцевого бюджету. Це такі прилади, як комп’ютерний спірограф, вакуум-відсмоктувач, електрокардіограф, компресорний небулайзер та пульсоксиметри.

16 червня  – у світлиці Дрогобицької міської ради відбувся круглий стіл на тему «Об’єднання територіальних громад Дрогобиччини: переваги та виклики».

22 червня – на центральній площі міста встановлено інформаційні кіоски — новий інструмент комунікації влади з громадою, інформування як дрогобичан, так і гостей міста.

23 червня – з нагоди Дня молоді міський голова Дрогобича Тарас Кучма нагородив активних представників молодіжних громадських об’єднань.

26 червня -напередодні Дня Конституції України, який відзначають 28 червня, у Дрогобичі відбулися урочисте віче та святковий концерт, приурочені 21-й річниці Дня Конституції України.

https://youtu.be/NGie0RqvbFo

27 червня – Transparency International Ukraine повідомили, що Дрогобич увійшов у ТОП-10 лідерів міст України за рівнем прозорості та відкритості.

28 червня – у Дрогобичі відбувся парад вишиванок. https://youtu.be/5LMDtpvOEhE

Липень

4 липня – керівництво Департаменту міського господарства проводить прес-конференцію щодо ремонту доріг у місті.

https://youtu.be/OiC_Yot1g6E 7 липня – у Дрогобичі функціонує двомовний (українською та англійською) мобільний додаток — Дрогобич-Smart City. Додаток містить інформацію як туристичного спрямування, так і повідомлення, які корисні для мешканців міста.

14 липня – у Дрогобичі, біля Меморіалу «Тюрма на Стрийській», де колись розташовувалася катівня НКВС, відбулися скорботні заходи з нагоди 26-ої річниці перепоховання останків жертв московсько-більшовицького терору 1939-1950-х років.

17 липня – у Дрогобичі продовжено ремонт доріг вулиць міста, а також завершено капітальний ремонт вулиць Самбірської та Пилипа Орлика.

https://youtu.be/hcqkv4FAOUM

26 липня – міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з першим заступником Ігорем Германом здійснили візит на комунальне підприємство «Дрогобичводоканал». В ході зустрічі з керівником підприємства Романом Шагалою Тарас Кучма та Ігор Герман ознайомилися з функціональними можливостями новопридбаної спецтехніки для промивання каналізаційних мереж міста.

31 липня – службами комунальних підприємств “Дрогобичводоканал” та “Комбінат міського господарства”  продовжено ремонтні роботи з розчищення стічних каналізаційних мереж на ділянці вул. Бориславської із залученням новопридбаної каналізаційно-промивної спецтехніки.

У липні – серпні – відбуваються презентації проектів, які подані на Громадський бюджет міста.

https://www.facebook.com/DrogRada/videos/1105401469561546/

Серпень

У серпні – у Дрогобичі та в зоні АТО проведено заходи з відзначення 75-ї річниці від дати створення відзначає 15-ий гвардійський реактивний артилерійський Київський полк, який дислокується в Дрогобичі.

8 серпня – Відбулася прес-конференція керівництва КП «Муніципальна варта» щодо їх діяльності у місті Дрогобичі.

https://youtu.be/oawtrxz5ihM

11 серпня – відбулося пробне тестування новооблаштованого ліфта у будинку №105 по вулиці Стрийській. Ліфт не працював у будинку понад 20 років.

17 серпня – у Дрогобичі працюють над впровадженням електронної медичної карти пацієнта та е-запису до лікаря.

https://youtu.be/PGmIzGLyYow

23 серпня – Тарас Кучма та четверо військовослужбовців разом з Президентом України Петром Порошенком підняли Державний Прапор України у Києві.

https://youtu.be/FfTNw_iDw5k

24 серпня – дрогобичани відзначили 26-ту річницю Незалежності.

https://youtu.be/Nb1_oVzN34Q 26 серпня – до міської Ратуші завітала чисельна делегація з гміни Мейсце-Пястове на чолі з вуйтом Мареком Кларою.

27 серпня – у 161 річницю від дня народження Івана Франка, у Дрогобичі відбулася подія, яка зібрала видатних науковців України, Польщі, Австрії, Словаччини, відомих франкознавців, громадськість, родину Великого Каменяра — Івана Франка та високоповажних гостей — церемонія нагородження Лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка 2017 року.

27 серпня – Тарас Кучма провів прийом гостей-учасників церемонії вручення Міжнародної премії ім. Івана Франка — заступника голови міста Ломжа (РП Польща) Агнєшки Музик та професора Ягеллонського університету, доктора соціологічних наук Лешека Корпоровича.

29 серпня – у приміщенні КНП «Дрогобицька міська лікарня №3» відбулося відкриття Міжрайонного скринінгового центру для діагностики передракових захворювань та раку у жінок.

https://www.facebook.com/NTAchannel/videos/537178339953679/ 31 серпня – на вул. 22 січня повністю завершили частковий капітальний ремонт дорожнього покриття.

Вересень

1 вересня – з метою забезпечення ефективного аналізу використання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами міста Дрогобича, запроваджено стратегію енергоменеджменту.

Початок вересня – у навчальних закладах міста розпочато новий навчальний рік. СШ №2 бере участь у проекті нової української школи.

4 вересня – у хірургічному корпусі Дрогобицької міської лікарні №1 відбулася презентація оновленого рентген-кабінету.

https://youtu.be/fleVzuC7ed8

4 вересня – у приміщенні Дрогобицької міської поліклініки, за ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми, відбулася зустріч заступника міністра охорони здоров’я Романа Ілика з представниками медичної галузі Дрогобича.

5 вересня – у Дрогобичі на вулиці Ковальській спільними зусиллями представників відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, працівників поліції та Муніципальної варти було проведено рейд щодо вивільнення вулиці від стихійної торгівлі.

5-6 вересня – у столиці України радник міського голови з комунікаційно-інформаційних систем Станіслав Гайдер та керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка презентували інноваційні впровадження Дрогобича на підсумковій нараді Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

9 вересня – у Дрогобичі за ініціативи сектору фізичної культури та спорту Дрогобицької міської ради відбувся шаховий турнір «Живі шахи».

11 вересня – у Світлиці Ратуші міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся з польськими школярами та учителями, які завітали до Дрогобича в межах програми учнівського обміну між українським Дрогобичем та польською Гдинею. Присутніми на зустрічі були також учні Дрогобицького ліцею, які і брали участь у програмі-обміні.

19 вересня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася прес-конференція міського голови Тараса Кучми та керівника КП «КМГ» Андрія Яніва щодо ситуації, яка склалася між КП «КМГ» та ТоЗВ «ЕКО-КМГ».

19 вересня – у Дворику Ратуші відбулося урочисте нагородження представників громадських організацій, які опікуються особами з особливими потребами. Захід відбувся в межах святкування Дня міста.

20 вересня – з нагоди відзначення Дня міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма вручив 100 подарунків дітям учасників АТО.

20 вересня – напередодні дня відзначення 926-річчя Дрогобича, у Дворику Ратуші відбулася урочиста церемонія вручення кращим дрогобичанам орденів «За заслуги перед містом».

21 вересня – у День міста Дрогобича міський голова Тарас Кучма провів прийом офіційних делегацій. Цього року на святкування до Дрогобича прибули офіційні партнерські делегації з сусідньої Польщі, а саме: Лєгніци, Битома, Остжешува.

21 вересня – дрогобичани відзначили День міста урочистостями та гучним концертом за участю гуртів «Fusion», «Lama» та «Без обмежень».

21 вересня – в межах Open Data Forum 2017 Дрогобич офіційно приєднали до Міжнародної хартії відкритих даних.

23 вересня – у Дрогобичі відбулася велогонка, присвячена пам`яті заслуженого тренера України з Дрогобича Ігоря Романишина, яка об’єднує усіх любителів велосипеда – починаючи з дітей віком від шести років, дорослих аматорів та професійних велогонщиків.  Участь у велогонці взяли понад сто велосипедистів Дрогобича, Львова, Жовкви, Червонограда, Борислава, Самбора, Стебника, Ужгорода та Чернівців.

У вересні – розпочато облаштування двору будинку №31 на площі Ринок пішохідними доріжками.

26 вересня – у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулася презентація унікального науково-популярного видання «Дрогобич — місто Івана Франка», до роботи над яким долучилась численна кількість науковців Дрогобича та навіть філологів з Польщі.

27 вересня – у Всесвітній день туризму, Туристично-інформаційним центром Дрогобича було проведено безкоштовні екскурсії на Вежу Ратуші.

28 вересня – у переддень відзначення Дня освітянина, у Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича відбулася урочиста академія, приурочена професійному святу освітян навчальних закладів Дрогобича та Стебника.

28 вересня – на вулицях міста Дрогобича продовжуються ремонтні роботи дорожнього покриття.

29 вересня – відбулося чергове засідання робочої групи зі збереження архітектурної спадщини Дрогобича. Цього року громадська ініціатива “БерегТи” виступила ініціатором початку вирішення проблем збереження архітектурної спадщини у Дрогобичі.

29 вересня – у Дрогобичі розпочали реконструкцію центральної площі міста.

29 вересня – вихованці дитячого будинку «Оранта» та діти, які перебувають під опікою служби у справах дітей Дрогобицької міської ради, побували з екскурсією у Дрогобицькій державній пожежно-рятувальній частині №5.

Жовтень

1 жовтня – відбувся футбольний останній матч МФК «Галичина» серед юнацьких команд Другої ліги сезону 2017 року. Відтак за результатами гри МФК «Галичина», яка тільки цьогоріч після тривалої кількарічної перерви, за сприяння керівництва міста, відновила своє функціонування, зайняла І місце у Першості Львівської області з футболу серед юнацьких команд Другої ліги сезону 2017 року.

3 жовтня – для студентів ДДПУ розпочато цикл лекцій на теми: «Що таке відкриті дані», «Що таке Дрогобич – Smart City», «Як правильно будувати стратегію розвитку міста».

Початок жовтня – на території Дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського розпочали підготовчі роботи зі спорудження мультифункціонального спортивного майданчика з поліуретановим покриттям.

У жовтні – делегація з Дрогобича у складі міського голови Тараса Кучми, директора КУ “Інститут міста Дрогобича” Володимира Кондзьолки та начальника КП “Дрогобичводоканал” Романа Шагали на запрошення польських колег минулого тижня відвідала Краків.

9 – 13 жовтня – делегація з Дрогобича у складі шести осіб взяла участь у стажуванні у німецькому місті Грайфсвальд. Відтак керівник відділу інформаційних технологій та аналізу Станіслав Гайдер та керівник сектору прес-служба організаційного відділу Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній переймали досвід з розвитку маркетингу міста у ТзОВ «Greifswald Marketing». Представники КП «Дрогобичводоканал» пройшли стажування щодо надання послуг з водовідведення та водопостачання.

12 жовтня – у Дрогобичі завершено частковий капітальний ремонт дороги на вулиці вул. Горішня Брама (від вул. Бориславської до провулку Заводський), на вул. Княгині Ольги, а також завершено ремонт частковий поточний ремонт на вул. Володимира Великого та Юрія Дрогобича.

12 жовтня – на фасаді головного корпусу ДДПУ ім. І. Франка урочисто відкрили та освятили Барельєф духовному лідеру, меценату і громадському діячеві, Митрополиту УГКЦ Андрею Шептицькому.

15 жовтня – з нагоди свята Дня захисника України та 75-річниці створення УПА у Дрогобичі урочисто відкрили скульптурну композицію «Повернення воїна АТО».

19 жовтня – двом дрогобичанам: особі з числа дітей-сиріт Володимиру та особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування Михайлові і його молодшому братові — дитині, позбавленій батьківського піклування Оресту-Юліану, вручили ключі від нових квартир.

20 жовтня – технічну базу Дрогобицького пологового будинку поповнили двома апаратами — фетальними кардіомоніторами.

23 жовтня – у Дрогобичі зустрічали абсолютних чемпіонок Європи зі спортивної акробатики Юлія Пилип`як та Олександра Табачинська, які поверталися переможцями з XXVIII Чемпіонату Європи, який відбувався у м. Жешові (РП Польща).

27 жовтня – у музично-драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича відбулися урочистості з нагоди 110-ліття ЗОШ №3.

28 жовтня – у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулися урочистості з нагоди завершення футбольного сезону МФК «Галичина» та нагородження гравців команди, які приймали участь у першості Львівської області з футболу Другої ліги групи «Б».

У жовтні – у місті працює вісім веб-камер, які розміщені у парках, сквері, на центральних площах та вулицях міста. Зокрема користувачі мережі Інтернет можуть переглянути події на площі Ринок та площі Замкова Гора та площі Майдан (пам`ятник Тарасу Шевченку), у парках Степана Бандери, Культури та відпочинку, біля костелу Святого Варфоломія, біля Народного дому імені Івана Франка та у Сквері Героїв Небесної Сотні.

30 жовтня – у Дрогобицькій міській Ратуші відбувся офіційний прийом міського голови Тараса Кучми Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгії в Україні Люка Якобса.

31 жовтня – у Дрогобицькій міській раді відбулася прес-конференція за участю керівництва Департаменту міського господарства Романа Москалика, КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом’яка та головного інженера КП «ЖЕО» Ростислави Петречко з приводу проблемних питань початку опалювального сезону 2017-2018 рр.

https://www.facebook.com/DrogRada/videos/1177331339035225/

Листопад

1 листопада – міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся з мешканцями будинку №77 на вул. М. Грушевського щодо питань облаштування благоустрою території прилеглої до цих будинків.

1 листопада – міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся зі студентським активом Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

2 листопада – у Дрогобицькій міській раді презентували Портал відкритих даних Дрогобича, який являє собою ресурс, на якому візуалізовано набори (інформацію) про різні сфери життя міста, зокрема, медицину, будівництво, транспорт, фінанси та ін.

3 листопада – у приміщенні Дрогобицької Ратуші відкрили Галерею ваг. Колекція ваг налічує близько 500 експонатів. Ініціаторами створення Галереї ваг виступили дрогобичани Анатолій Задерецький та Павло Ковальчук.

3 листопада – у Дрогобицькій міській раді під головуванням та з ініціативи міського голови Тараса Кучми за участю представників поліції, податкової інспекції, відділів міської ради та громадськості відбувся круглий стіл з питань протидії несанкціонованій торгівлі спиртними напоями у місті Дрогобичі. Круглий стіл було ініційовано на основі звернення Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини.

5 листопада – у Дрогобичі відбувся концерт-вшанування «Повертайся живим», присвячений учасникам АТО. Захід відбувався у приміщенні Народного дому імені Івана Франка. Організатором заходу виступила вокально-естрадна школа дуету «Ярослав-На».

6 листопада – у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України.

Друга декада листопада – у Дрогобицькій Ратуші відбувся круглий стіл за участю студентів Національного університету «Львівська політехніка». Візит студентів до Дрогобича відбувся в межах проекту «ЄС/ПРООН: Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

15 листопада – у Дрогобичі продовжують облаштовувати пішохідні зони та проводити ремонт дорожнього покриття.

15 листопада – сімнадцятьох кращих студентів вишів Дрогобича відзначили грамотами міського голови з нагоди Дня студента.

16 листопада – у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч-семінар з питань охорони культурної спадщини із власниками (користувачами) пам’яток архітектурної спадщини та представниками громади міста Дрогобича.

17 листопада – підбито підсумки стану виконання робіт та фінансування об’єктів будівництва відділу освіти ДМР.

20 листопада – міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з першим заступником Ігорем Германом завітали на КП «Комбінат міського господарства». В ході візиту Тарас Кучма вручив ключі від новопридбаного сміттєвоза керівництву підприємства.

20 листопада – міський голова Дрогобича разом з першим заступником Ігорем Германом проінспектували стан виконання ремонтних робіт на вулицях міста.

20 листопада – під час понеділкової наради керівництво міста привітало з перемогою чемпіона світу з ушу Андрія Фегецина та його тренера Оксану Сотрихіну.

21 листопада – у Дрогобичі меморіальною таблицею увічнили пам’ять про Героя України, майданівця Олега Ушневича. Меморіальну таблицю відкрили на будинку №15 вул. Володимира Великого, де проживав Олег Ушневич.

21 листопада – у Сквері Героїв Небесної Сотні відбулися спільна молитва та віче з нагоди Дня Свободи та Гідності.

23 листопада – з робочим візитом на Дрогобиччину завітав перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів. Метою візиту посадовця, як зазначив сам Степан Кубів, стало доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана оглянути провалля, яке утворилося на території ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» між Дрогобичем та Стебником, та віднайти шляхи вирішення проблеми. Участь у нараді також взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма та його заступник Василь Качмар.

25 листопада – у Дрогобичі традиційно на території Меморіалу «Тюрма на Стрийській» відбулося поминальне віче з вшанування пам`яті загиблих жертв голодоморів в Україні.

29 листопада – у Дрогобицькій Ратуші відбулася прес-конференція Володимира Білогана, який є головою комісії щодо реорганізації КП “Туристичний комплекс “Дрогобич”. В ході прес-конференції Володимир Білоган розповів представникам ЗМІ та громадськості про стан фінансових та господарських справ на підприємстві, зокрема про п’ятирічні боргові зобов’язання, які виникли в ході діяльності підприємства за очільництва попередніх керівників. Також повідомив про те, що зроблено за період від березня 2017 року. Окрім цього, Володимир Білоган поділився враженнями від візиту «Ревізора» та прокоментував відеосюжети, які включили до ефіру програми, а також ті, які залишилися поза ефіром.

30 листопада – місто Дрогобич посіло перше місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році» за напрямком «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування». Цей конкурс проводиться з 2014 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України спільно з Програмою Ради Європи. Назва практики, з якою місто Дрогобич було подано на конкурс — «Інноваційний інструмент сталого розвитку громади «Дрогобич – Smart City». Нагороду отримали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник КУ «Інститут розвитку міста» Володимир Кондзьолка та керівник відділу інформаційних технологій та аналізу ДМР Станіслав Гайдер. Нагородження відбулося у Києві у Клубі Кабінету Міністрів України.

У листопаді – на шпальтах інформаційних видань інформують про тематичні екскурсії Туристично-інформаційного центру Дрогобича. Відтак дрогобичан та гостей міста запрошують пізнати таємниці та історію древнього Дрогобича.

Грудень

На початку грудня – керівництво міста ініціювало створення робочої групи для вирішення проблем дітей та молоді з інвалідністю.

1 грудня – міський очільник разом з дітворою перерізали стрічку на відкритті дитячого майданчика у СШ №2.

2,3,6,7 грудня – у відбувся Дрогобичі XVII Міжнародний джаз-фестиваль “Jazz Bez”.

5 грудня – у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулися громадські слухання з обговорення міського бюджету на 2018 рік. В ході обговорення головного фінансового документу міста у 2018 році взяли участь 170 осіб з числа дрогобичан та представників депутатського корпусу міської ради.

7 грудня – у Світлиці Дрогобицької Ратуші з ініціативи відділу молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту відбулося нагородження кращих заступників з виховної роботи керівників начальних закладів спеціальної та вищої освіти у Дрогобичі.

14 грудня – у Дрогобичі представники міської та районної влади, громадськості спільно з людьми, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, духовенством, вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У грудні – делегація з Дрогобича на чолі з Тарасом Кучмою та Надією Скотною перебуває у Австрії з метою налагодження партнерства, науково-освітньої та культурної співпраці.

18 грудня – напередодні Дня Святого Миколая на головній ялинці Дрогобича засвітили новорічні святкові вогні та наповнили місто чарівною атмосферою Нового року та Різдва.

24 грудня– з нагоди 80-ліття від Дня народження В’ячеслава Чорновола у приміщенні Народного дому імені Івана Франка відбувся вечір пам’яті «Україна починається з Тебе».

27 грудня – міський голова Дрогобича Тарас Кучма привітав з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня» трьох дрогобичанок: Оксану Карпин, Олександру Проців, Зульфію Маркович.

27 грудня – міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів робочу зустріч з головою Дрогобицької первинної організації УТОС Ярославом Свірком. У ході зустрічі особам з вадами зору, які є членами організації УТОС, міський очільник вручив 16 засобів медичної реабілітації, зокрема 12 електронних тонометрів та 4 глюкометри з функціями озвучення результатів.

27 грудня – у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч керівництва міста з керівниками комунальних медичних установ міста. У ході зустрічі було підбито підсумки 2017 року та озвучено план дій на 2018 рік у медичній галузі міста Дрогобича.

28 грудня – відбулися останні в цьому році засідання сесії Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету.

У грудня – тривають реставраційні роботи у церкві Святого Юра, а також проводяться першочергові протиаварійні заходи у дзвіниці церкви Воздвиження Чесного Хреста — пам’ятках національного значення.

 29 січня – керівництво міста провело зустрічі з колективами медичних установ Дрогобича.

Чат-бот Гаряча лінія