Як завжди перші: Колектив УПСЗН ДМР долучився до проведення місячника озеленення та прибирання у Дрогобичі. ФОТО

19 Березня 0:00

У Дрогобичі триває місячник з озеленення, прибирання та благоустрою міста, який стартував 25 лютого на підставі розпорядження міського голови Тараса Кучми.

Відповідно до цього розпорядження всі установи та організації незалежно від форм власності зобов`язані упорядкувати території, прилеглі до їх приміщень.

Упорядкувати благоустрій окремих територій, парків, скверів, площ, відповідно до розпорядження міського голови Дрогобича, повинні й структурні підрозділи міської ради, в межах затвердженого плану.

Відтак минулої п`ятниці, 15 березня, колектив Управління праці та соціального захисту населення ДМР першими долучились до місячника прибирання та озеленення, прибравши територію парку між вулицями Трускавецькою і Б. Лепкого та пофарбувавши автомобільні мости на вулицях Ак. Сахарова, Трускавецькій та Б. Лепкого.

Як зазначають у колективі УПСЗН, проведення такої акції є важливим аспектом у вихованні культури шанобливого ставлення до рідної домівки — міста Дрогобича.

Нагадаємо, охочих долучитись до прибирання міста, закликаємо повідомити про це Департамент міського господарства з метою залучення спецтехніки для вивозу прибраного сміття. Також прес-служба ДМР закликає учасників акції надсилати світлини локацій до моменту прибирання, після прибирання, кількості зібраного сміття та фото колективу, який проводив прибирання, на е-скриньку press_drog_rada@ukr.net. Всю інформацію буде оприлюднено на Інтернет-порталі ДМР.

Деталі щодо місячника з озеленення, прибирання та благоустрою міста Дрогобича:

З 25 лютого по 25 березня у Дрогобичі триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою міста. ПЛАН ЗАХОДІВ

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія