Вже у понеділок у Дрогобичі відбудеться масштабний благодійний захід — Другий благодійний бал «Щастя усім — Дай Бог»

Фото Ігор Фецяк

«Запали іскру добра» — саме під таким лозунгом цьогоріч 6 травня у Дрогобичі відбудеться Другий благодійний бал «Щастя усім — Дай Бог».

Уже вдруге дрогобичани та гості нашого міста матимуть змогу зробити свій внесок і долучитися до благородних справ для Дрогобича та його мешканців.

Організатори заходу роблять усе для того, аби заохотити кожного взяти участь у цьому заході. Відомі співаки, знані артисти театру та кіно, цікава розважальна програма — саме це чекає гостей Другого благодійного балу у Дрогобичі.

Сам захід будуватиметься у затишній атмосфері відпочинкового комплексу «FATA MORGANA», який розташований у с. Дережичі.

Нагадаємо, за кошти, виручені під час Благодійного балу, який відбувся минулого року, вдалося закупити апарат штучної вентиляції легень для реанімаційного відділення КНП «Дрогобицької міської лікарні №1». Завдяки новопридбаному апарату медикам вдалося врятувати близько 1000 життів.

Цьогорічний благодійний захід організований для збірки коштів на придбання монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 та дефібрилятора-монітора HEART START MRX Філіпс Медікал для кардіологічного відділення та відділення інтенсивної терапії при кардіології у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Мінімальна вартість благодійного внеску становить 1000 гривень.

Придбати запрошення на Другий благодійний бал у Дрогобичі можна у кабінеті №33 Дрогобицької Ратуші або звернувшись за номером телефону 0677628657 (Леся Пашко).

Організатором Благодійного балу виступає відома громадська діячка Леся Тарарська спільно з Дрогобицькою міською радою.

Другий благодійний бал — можливість для кожного запалити у Дрогобичі свою іскру добра!

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні