Вже цієї п’ятниці на Інтернет-порталі ДМР стартує нова рубрика «SmartCitizen» — школа розумного громадянина»

12 Червня 0:00

За три роки впровадження проекту «Дрогобич — розумне місто» громади міст Дрогобича та Стебника отримали дієві інструменти електронного врядування, а проект став відомий не лише в Україні, а й світі.

Цього тижня, у п’ятницю на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради стартує нова інформаційно-комунікаційна рубрика — «SmartCitizen» — школа розумного громадянина».

Мета школи розумного громадянина «SmartCitizen» полягає у навчанні громадян електронної демократії та побудови партнерських відносин між владою і громадою.

Співрозмовником у першому відеосюжеті є ідейник запровадження електронного врядування у Дрогобичі, начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради Станіслав Гайдер.

Наступним співрозмовником у рубриці ««SmartCitizen» — школа розумного громадянина» буде керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка.

Стежте за анонсами та відеосюжетами інформаційно-комунікаційної рубрики «SmartCitizen» — школа розумного громадянина» на Інтернет-порталі ДМР та у соціальних мережах.

До теми:

Відеосюжети на важливі теми за участі службовців та керівництва міськради — новий формат комунікації з громадою у Дрогобичі

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія