Виконавчий комітет ДМР розгляне проект рішення про безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті у позашкільний час

0:00 25 Лютого 2019

Часто до Дрогобицької міської ради та на ім’я міського голови Дрогобича Тараса Кучми надходять звернення щодо необхідності продовження часових меж безкоштовного проїзду школярів у громадському транспорті міста.

З цього приводу у понеділок, 25 лютого, у ході щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста Тарас Кучма доручив керівнику відділу економіки ДМР Тарасу Бачинському вирішити проблему з пільговим перевезенням школярів, забезпечивши можливість дітям безкоштовно користуватися послугами громадського транспорту для відвідування позашкільних навчальних, культурних та спортивних закладів.

Нагадаємо, сьогодні пільговий час проїзду школярів у громадському транспорті Дрогобича триває з 8:00 до 9:30 та з 13:00 до 16:30 впродовж начальних днів тижня.

Відтак вже на найближче засідання Виконавчого комітету ДМР заплановано винести проект рішення про безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті у позашкільний час за умови наявності учнівського квитка.

«Перевезення — це одна з послуг, яку ми надаємо мешканцям і ми повинні забезпечити її на найвищому рівні. Тому закликаю всіх відповідальних осіб сприяти підвищенню якості надання послуг з перевезення у громадському транспорті Дрогобича, особливо, коли це стосується дітей. Я не хочу більше чути, що хтось з водіїв дозволив собі образити дитину», — резюмував Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР

Перейти до вмісту