Водовозки з Кракова: чому важливі та коли їх будуть застосовувати?

17:18 9 Січня 2023

Краще запобігати, а не ліквідовувати – це правило, яке вкрай важливе в умовах воєнного стану.

Під час енергетичної кризи, яка пов’язана з частим відключенням електроенергії, постала загроза відсутності водопостачання. Такий сценарій подій можливий під час повного знеструмлення.

Щоб уникнути проблем з водопостачанням, керівництво водоканалу прийняло рішення діяти на випередження та звернулось до Краківського водоканалу із проханням допомогти вирішити місту Котермака ключову проблему – відсутність сертифікованих водовозок.

Завдяки партнерству з Краківським водоканалом, проблему вдалося оперативно вирішити.

Польські колеги цими днями передали Дрогобицькій громаді дві водовозки.

Як зазначають у Дрогобицькому водоканалі, передані автомобілі не нові, однак місто отримало їх цілком безкоштовно. Ресурс роботи водовозок 30 тис. км і він не вичерпаний. Термін придатності цистерн з нержавіючої сталі взагалі необмежений. Тому однозначно ці машини стануть у нагоді Дрогобичу, особливо, що стосується питання підвозу питної води мешканцям.

Наші польські партнери допомагають з перших днів війни. І цього разу поділилися тим, чим могли. Цивілізовані люди за будь-який подарунок просто дякують, – саме так відреагували в адміністрації водоканалу на низку неоднозначних коментарів у соціальних мережах.

Перейти до вмісту