Добрі справи в час Різдва: Дрогобич скерував фуру з гуманітарною допомогою для підтримки прифронтових територій

9 Січня 17:04

Сьогодні з Дрогобича на схід вирушила чергова гуманітарна допомога. Дрогобицька громада сформувала та відправила близько 20 тонн з необхідними речами для підтримки українців, які мешкають на прифронтових територіях Запорізької області.

Гуманітарний конвой вирушив до Степненської громади Запорізького району Запорізької області, яка раніше звернулась до Дрогобича з проханням про підтримку.

У складі відправленої допомоги – генератори, засоби гігієни, побутова хімія, продукти тривалого зберігання, консерви, дитяче харчування та чимало інших необхідних речей. Їх дуже потребують мешканці прифронтових територій, які регулярно страждають від ворожих обстрілів.

Сформувати гуманітарний конвой вдалось завдяки допомозі, отриманій раніше від Фонду Міжнародної Солідарності (благодійної організації Республіки Польща).

Дрогобицька громада не використовувала отриману допомогу, а скерувала її до постраждалих прифронтових територій, для підтримки українців, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицька громада скерувала понад шістдесят гуманітарних вантажів для підтримки воїнів на передовій та допомоги громадам, звільненим з-під ворожої окупації.

Перейти до вмісту