Вітання працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

11 Вересня 0:00

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята, яке відзначають у другу неділю вересня.

Нафтогазова галузь України має велику та славетну історію. Зокрема Дрогобич, починаючи з XIX століття, був потужним центром нафтопереробки в Україні і займав чільне місце міського господарства. Ще не в далекому минулому, чи не кожна родина Дрогобича відзначала цей день, як професійне свято.

Однак сьогодні, на жаль, потужний платник податків НКП «Галичина» фактично простоює. Та влада міста зацікавлена у тому, аби підприємство, що завжди було гордістю Дрогобича, запрацювало на повну потужність, адже за такої умови бюджет від нафтопереробного заводу щорічно отримував би 420 мільйонів гривень на рік.

Відновлення роботи нафтопереробного комплексу в Дрогобичі співпадає з стратегічними напрямками енергетичної політики України. Тому завжди залишається надія, що інвестор таки зверне увагу на можливість відновлення потужностей нашого нафтопереробного комплексу. Вірю, не за горами той час, коли нафтопереробний завод стане потрібним Україні та регіону зокрема. Залишається очікувати, коли декларативні гасла політиків перейдуть у практичну площину. І тоді надія дрогобичан на збільшення робочих місць і поповнення місцевого бюджету реалізується. До того ж за висновками експертів, у нашому регіоні покладів нафтопродуктів більше, ніж видобуто.

Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки та зміцнення енергетичної незалежності України. Зичу вам міцного здоров’я, успіхів та гараздів!

З повагою, міський голова    Тарас Кучма

Чат-бот Гаряча лінія