Відтепер свідоцтво про народження, шлюб чи смерть можна отримати у «Дія Центрі»

7 Червня 11:18

З 1 червня у «Дія Центрі» розпочали надавати новий вид послуг – реєстрацію актів цивільного стану, а саме видачу свідоцтва про народження, шлюб та смерть.

Додатково можна отримати послуги:

– «єМалятко»,

– державну реєстрацію розірвання шлюбу,

– державну реєстрацію зміни імені,

– внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання,

– видачу витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян,

– повторну видачу свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану.

Як зазначає керівниця ЦНАПу Оксана Тішина, спектр послуг збільшили з першого червня. Це пов’язано з тим, що в межах Дрогобицького району триває оптимізація мережі ДРАЦС. Відтак частину функцій делеговано для виконання органам місцевого самоврядуванням – ЦНАПам – «Дія Центрам».

 Запровадження нових послуг у Дія Центрі – це, насамперед, зручність для громадян. Тепер мешканцям для виготовлення документів достатньо завітати до Дія Центру, де кваліфіковані фахівці оперативно здійснюють прийом, а відтак й видачу документів. Особливо це зручно для батьків, які при народженні дитини отримують комплекс послуг: виготовлення свідоцтва про народження, оформлення допомоги при народженні дитини. Зазначу, що ця послуга доступна як у Дрогобичі, так і на віддалених робочих місцях у громаді та Стебницькому територіальному підрозділі. Ці послуги є одними з найзатребуваніших і їх надають виключно мешканцям територіальної громади, – наголосила Оксана Тішина.

Днями у Дія Центрі вручили перше свідоцтво про народження дитини.

При народженні дитини перед батьками постає чимало завдань, одне з яких – виготовлення свідоцтва, оформлення державної допомоги та інші. Можливість отримати всі ці послуги в Дія Центрі – це дуже зручно. Насамперед, тут привітні і кваліфіковані фахівці, які чітко пояснюють всю процедуру і перелік документів, які потрібно подати для оформлення заявок. У підсумку ви отримуєте всі послуги в одному місці і вам не доводиться оббивати пороги кабінетів та вистоювати у чергах, – прокоментував батько новонародженого малюка Зеновій.

Нагадаємо, ознайомитися з переліком послуг Дія Центру можливо за посиланням: https://drohobych-rada.gov.ua/cnap/.

Перейти до вмісту