Видачу продуктових наборів від World Central Kitchen тимчасово припинено

11:56 1 Вересня 2022

Міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen тимчасово припиняє доставку продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на базі Дрогобицької громади.

Про це повідомляє управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.

Загалом, завдяки співпраці з World Central Kitchen, внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Дрогобицькій міській територіальній громаді упродовж липня-серпня 2022 року було видано 4400 продуктових наборів. Кожен з таких наборів, вагою понад 12 кг, розрахований на сім’ю ВПО.

Як повідомили в організації, відповідно до стратегії діяльності – у вересні-грудні 2022 року, фонд World Central Kitchen здійснюватиме допомогу у вигляді продуктових пакетів та/або гарячих страв лише на лінії ведення військових дій та на деокупованих територіях України.

Ця поточна оптимізація дозволить нам швидко реагувати на будь-які майбутні невідкладні евакуації, – йдеться у повідомленні організації.

Довідково, World Central Kitchen — міжнародна гуманітарна організація, яка уже 12 років спрямовує свою діяльність на ліквідацію екологічних катастроф. Із початком війни вона підтримує та забезпечує харчуванням українців у різних регіонах держави.

Дякуємо благодійному фонду World Center Kitchen за допомогу та підтримку, адже завдяки їй тисячі вимушених переселенців нашої громади отримали необхідну допомогу, у вигляді продуктових наборів та фруктів, – наголошують в управлінні соціального захисту населення.

Перейти до вмісту