Співчуття службовиці міської ради Надії Дацишин з приводу передчасної смерті чоловіка – Ростислава Дацишина

10:16 1 Вересня 2022

У ніч на 1 вересня на 61-році життя передчасно відійшов у вічність Ростислав Михайлович Дацишин. Понад 10 років Ростислав Михайлович був начальником дільниці з технічного обслуговування та ремонту житлового фонду Управитель «ЖЕО». Будівельник за освітою, Ростислав Михайлович спорудив у Дрогобичі не один житловий будинок.

Був завжди світлим, щирим, допомагав колегам та підтримував у хвилини розпачу чи горя.

У скорботі залишились рідні та близькі, колеги та співробітники. Зокрема дружина Надія Дацишин (працівник ДМР), син та двоє онуків.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про Ростислава Михайловича завжди будуть сильнішими за смерть.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма, секретар ради Орест Каракевич, депутатський корпус та колектив Управитель «ЖЕО» висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та колегам покійного. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Ростислава Дацишина назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Перейти до вмісту