В Молодіжному просторі Дрогобича провели освітній проєкт задля популяризації вивчення історії України

11 Квітня 12:52

З 31 березня по 1 квітня у Молодіжному просторі Дрогобича відбувся освітній проєкт для школярів та студентів, метою якого була популяризація вивчення історії серед молоді та практика для студентів факультету історії, педагогіки та психології ДДПУ ім. Івана Франка.

Ідея виникнення проєкту зародилася на Школі Волонтерства у жовтні 2022 року, тоді майбутні організатори серйозно задумалися над нестачею практики для студентів ДДПУ ім. Івана Франка.

«Ми радіємо якісному спільному часу, проведеному разом. Адже ми збагатилися новими друзями, а наші учасники – досвідом. Хтось відкрив для себе таємниці історичних архівів, а комусь довелося здивуватися через інформацію, яку він дізнався із доповідей. Але на проєкті ми всі дізналися чимало важливого із минулого нашої країни» – розповідають організатори.

Теми студенти обирали в межах програми НМТ включаючи різні часові періоди, – від Національно-визвольної війни до Революції на граніті.

Один із учасників вирішив поділитися своїм хобі – Нумізматикою та розповісти про кожну із знайдених ним монет.

Традиційно серед учасників та лекторів обрали переможців:

  1. Найкращий виступ – Валерія Бєлая (студентка 2 курсу факультету історії педагогіки та психології і факультету музичного мистецтва ДДПУ ім. Івана Франка);
  2. Найкраща презентація – Юлія Васюнець (студентка 1 курсу факультету історії педагогіки та психології).

Серед учасників:

  1. Найкращий допис – Вікторія Бура  (студентка 2 курсу Факультету української та іноземної філології ДДПУ ім. Івана Франка);
  2. Найкращі сторіс – Єва Швиденко (учениця 11 класу Ліцею №1 імені Івана Франка );
  3. Найактивніша учасниця – Зоряна Волошин  (учениця 10 класу Ліцею №4 ім. Лесі Українки).

Віримо, що майбутнє української нації наші учасники творитимуть опираючись на ці знання. Особливо в такий непростий час, коли за свободу і незалежність України щодня віддають життя найкращі.

Учасники висловлюють щирі слова подяки:

Організаторам, за чудову ідею та можливість реалізації для лекторів;
Студентам-лекторам за відповідальність, цікавий інтерактив, актуальні теми та бажання поділилися знаннями;
Учасникам, за довіру, активність, підтримку лекторів, відкритість та щирість;
Ментору п. Лесі Смуток за підтримку та цінні поради.

Молодіжному простору (зокрема Лесі Нестор і Олені Юркевич) за чисте, тепле, затишне та дуже естетичне приміщення.

І звичайно спонсорам – Видавництву Апріорі та поліграфічній компанії «Mis studio», без яких це дійство було б не таким смачним та інтригуючим, адже найкращі учасники проекту отримали від них нагороди: книги на історичну тематику та нагороди за перемогу у проєкті у різних категоріях.

Перейти до вмісту