В Дрогобицькій міській територіальній громаді стартував проєкт “Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей”

16:04 10 Жовтня 2023

В Дрогобицькій міській територіальній громаді стартував проєкт “Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей”, який  спрямований на розвиток та підтримку освітніх управлінців та вчителів у  громадах в період кризи.

Проєкт реалізується громадською організацією «Центр інноваційної освіти “Про.Світ” за підтримки U-Lead with Europe.

В межах реалізації проєкту 5,6,7 жовтня 2023 року проведено цикл тренінгів за навчальною програмою «Безпечна громада».

Учасниками проєкту виступили керівники, заступники керівників, педагогічні працівники закладів освіти Дрогобицької міської територіальної громади. Також до участі в проєкті були залучені представники місцевих органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників адміністрації закладів освіти із сусідніх громад: Меденицької селищної ТГ, Трускавецької ТГ, Бориславської МТГ.

Освітня програма була  реалізована  тренерами Галиною Марчук, директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради, та Наталією Свойкіною, психологом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради.

Учасники тренінгу розглядали безпеку комплексно: фізичну, психологічну,  інформаційну безпеку та міжвідомчу взаємодію. Говорили про формування культури безпеки, про створення освітньої екосистеми, про те, що дитина буде відчувати себе у безпеці лише тоді, коли біля неї буде поряд знаходитися безпечний дорослий.

6 жовтня учасники тренінгу мали можливість поспілкувався з Романом Грицаєм, начальником відділу освіти Дрогобицької міської ради,  який відвідав захід, привітав колег та  побажав плідної праці.

У жовтні-листопаді реалізація проєкту продовжуватиметься  безпосередньо уже в закладах освіти громади. Керівники мають залучити до навчання своїх педагогічних працівників та провести з ними навчальні заняття з питань створення безпечного освітнього середовища та відпрацювання навичок безпечної поведінки під час війни в учасників освітнього процесу.

У рамках укладеної угоди між відділом освіти та  ГО «Про.Світ» громада отримає  посібники «Про. Безпеку: безпечна освітня екосистема громади», набір візуалізованих протоколів безпеки та алгоритмів дій у разі небезпеки.

25 листопада  2023 року громадська організація “Про.Світ” планує проведення  Всеукраїнського Форуму, на якому будуть презентовані результати проєкту.

 

Перейти до вмісту