УПСЗН: У Дрогобичі учасникам АТО та сім`ям загиблих учасників АТО надали одноразову матеріальну допомогу

12 Вересня 0:00

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради провело виплату одноразової допомоги 3-ом сім’ям загиблих учасників АТО, 7-ми учасникам АТО, у тому числі 5-ти бійцям-добровольцям.
Загальна сума виплати – 48 тисяч гривень.

Допомога призначена за кошти міського бюджету та передбачена рішенням Дрогобицької міської ради від 31 січня 2017 року №564 “Про затвердження міської комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів родин загиблих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та родин Героїв Небесної Сотні на 2017-2020 роки”.

Цим документом визначено категорію осіб, які мають право на одноразові виплати. Передусім це стосується родин загиблих учасників АТО, учасників АТО, які отримали поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, одержаних в зоні проведення АТО. Крім того, виплата передбачена демобілізованим учасникам бойових дій та добровольцям, які повернулися з АТО, якщо таку допомогу не отримували в попередніх роках.

Окремо акцентовано увагу на бійцях-добровольцях, які на разі не мають жодних державних пільг та соціальних гарантій. Ці люди мають право на одноразову компенсацію на житлово-комунальні послуги у розмірі 5,0 тисяч гривень.

З початку року комісія прийняла рішення про призначення такої допомоги 39-ти заявникам на загальну суму 132,5 тисяч гривень.

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради

Чат-бот Гаряча лінія