УПСЗН: У Дрогобичі лікарі-ортопеди провели прийом людей з інвалідністю

Четвер, 15 Червень 2017

Сьогодні, 13 червня, у місті працювала медико-технічна бригада Львівського казенного експерементального підприємства засобів пересування і протезування. Прийом людей з інвалідністю проводили лікарі-ортопеди в приміщенні колишнього Будинку вчителя на вулиці Осмомисла, 10 (напроти костелу). Мета виїзних прийомів — спростити механізм безкоштовного отримання протезно-ортопедичних виробів для людей з інвалідністю.

Графік виїзної роботи медико-технічної бригади погоджено з департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. Відтак наступного разу чекаємо ортопедів 11 липня.

Додатково інформуємо, що для отримання направлення для безкоштовного забезпечення технічним або іншим засобом реабілітації слід звертатися в Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання.

Детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: пл.Ринок, 1, каб.№10. Прийом громадян управління проводить без обідньої перерви щодня з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45. Вихідні дні: субота та неділя.

Телефон для довідок: 410614.

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради