У Всесвітній день туризму в Дрогобичі збирали кошти на підтримку ЗСУ

28 Вересня 13:38

Вчора, 27 вересня, у Дрогобичі відзначили Всесвітній день туризму. На площі Замкова гора відбулась низка заходів благодійного характеру, з метою збору коштів на підтримку ЗСУ. А ввечері на дрогобичан та гостей міста чекала благодійна екскурсія експонатами «Вуличного музею».

Урочистості на Замковій горі пройшли під супроводом військового оркестру та розпочались з гімну та хвилини мовчання. До заходів долучився перший заступник міського голови Роман Бейзик.

З вітальним словом до дрогобичан та гостей міста звернувся керівник управління культури та розвитку туризму Володимир Ханас, який закликав усіх вивчати історію, пізнавати нашу культуру, традиції та берегти національну ідентичність нашого краю, бо нам є чим пишатись та що показати гостям.

Представники управління культури та розвитку туризму, спільно з вимушено переміщеними особами, реалізували спільний проект – діалог з ВПО про туризм, в ході якого люди з різних регіонів України презентували туристичні цікавинки своїх міст, а потім разом плели маскувальну сітку, що стало символом єднання України.

До концертної програми були залучені творчі колективи: «Верховинка», NLB, гурт «Марічка» центру Каменяр, саксофоніст Андрій Добрянський та соліст Іван Качмар.

Ведучою заходу виступила Уляна Войят.

На площі експонували виставку картин про Дрогобич та виставку мап Дрогобицької громади.

Під час заходу вдалось зібрати 6 018 грн, які будуть передані ВЧ А-1108.

Ввечері ТІЦ провів благодійну екскурсію експонатами «Вуличного музею». Кошти, виручені від її проведення, також скерують на підтримку ЗСУ.

Перейти до вмісту