У Всесвітній день цивільної оборони надзвичайники Дрогобича підбили підсумки роботи за 2018 рік. ФОТО

5 Березня 0:00

У п’ятницю, 1 березня, у Всесвітній день цивільної оборони у Дрогобицькій міській раді відбулося підбиття підсумків стану цивільного захисту міста Дрогобича за 2018 рік.

Як повідомили у відділі надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР, у 2018 році зареєстрованих надзвичайних ситуацій не було.

За інформацією відділу НС та ЦЗ ДМР, у 2018 році проведено 16 засідань комісій з питань ТЕБ та НС, на яких розглянуто 48 питань.

Обстежено стан споруд цивільного захисту.

Організовано заходи з цивільного захисту населення: навчання щодо пропуску льодоходу та паводків, роботи в умовах осінньо-зимового періоду, роботи в особливий період, а також вжито заходів щодо мінімізації захворюваності на кір.

Проведено спеціальні об’єктові тренування у закладах охорони здоров’я міста на тему: «Організація і проведення заходів ЦЗ на підпорядкованій території при загрозі та виникненні аварій, катастроф, стихійного лиха, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт».

Проведено комплексні перевірки стану готовності державних, комунальних, об`єктових аварійно-рятувальних служб і формувань, а також громадських аварійно-рятувальних формувань до дій за призначенням; органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об`єкти економіки (господарювання) до роботи (дій) в осінньо-зимовий період (автодорожніх служб тощо).

Також у місті створено 10 спеціалізованих служб цивільного захисту. Стан забезпеченості – задовільний.

Відповідно до цільової програми захисту населення і території міст Дрогобича та Стебника від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки у 2018 році закуплено майно і аварійно рятувальне обладнання для ДПРЧ-5 на суму 80 тис. грн, для 2 центр швидкого реагування ДСНС – 30 тис. грн.

На виконання «Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку міста Дрогобича на 2018 рік» виділено 10410 гривень та закуплено і встановлено на пункті зв’язку СЛД 1 РТЦ №135 інформатор БИЗ-01, пристрій видачі повідомлень ПВП -04.

Також виділено кошти та закуплено комплект мобільного оповіщення та мегафон BERG C-25 25 Вт. на суму 11280 гривень. Проведено ремонт і заміну 3 електромеханічних сирен.

Також у 2018 році проведено низку заходів для учнів загальноосвітніх начальних закладів міста.

Прес-служба ДМР за інформацією відділу НС та ЦЗ ДМР

Чат-бот Гаряча лінія