У Ратуші обговорили результати моніторингової місії ОБСЄ з питань протидії насиллю. ФОТО

0:00 11 Січня 2017

У середу, 11 січня, у світлиці Ратуші відбулася зустріч керівників соціальних служб міста та відповідних структурних підрозділів Дрогобицької міської ради, представників поліції та медицини з представниками моніторингової місії ОБСЄ з питань протидії насиллю.

Як повідомила начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко, в ході зустрічі було обговорено результати моніторингу у Дрогобичі, методи проведення профілактики насилля у сім’ї та серед підлітків.

Як зазначила Олександра Пашко, зі спостережень очевидно, що кількість офіційних звернень громадян про насилля у сім’ї в 2016 році суттєво зросла, у порівнянні з 2015 роком. У 2016 році зафіксовано 112 таких звернень. У 5-ти випадках конфлікти у сім’ї відбувалися у присутності батьків. Офіційних звернень про психологічне чи сексуальне насилля, або ж насилля серед підлітків, також не було.

Як зазначили представники місії ОБСЄ, не виключено, що росту показника офіційних звернень про насилля у сім’ї сприяють інформаційні заходи, в ході яких громадян інформують про служби захисту, які діють у місті Дрогобичі.

Також посадовець наголосила, що згідно статистики, кількість звернень про насилля у сім’ї зростає у період святкових днів. Причиною таких дій є алкогольне сп’яніння одного чи кількох членів сім’ї.

IMG_2963

IMG_2965

Перейти до вмісту