У Народному домі імені Івана Франка відкривають Культурно-мистецький простір «Франкова світлиця»

23 Листопада 0:00

У Франковому містечку Дрогобич народилася ідея створити затишне і комфортне місце для літературних вечорів, творчих дебютів, музичних чи театральних вистав, тренінгових семінарів, чи просто переглядів фільмів або посиденьок з цікавими людьми. І саме таке місце: з вітражами на вікнах, лавками, на яких вибито герб Дрогобича, в центрі міста облаштували у приміщенні, доступному усім — міському Народному домі імені Івана Франка.

Вже цього вівторка, 27 листопада, о 14:00 у Народного дому імені Івана Франка відбудеться відкриття Культурно-мистецького простору «Франкова світлиця».

Організаторами заходу виступають відділ культури та мистецтв Дрогобицької міської ради, Народний дім імені Івана Франка та ГО «Дрогобич ЗД».

За словами організаторів, на учасників заходу чекають чарівні мелодії скрипки, вистава «Мойсей України», запашна кава, приємне спілкування та позитивні емоції.

«Ще у 2016 році за ініціативи відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради та громадських активістів міста Дрогобича розпочалась робота над втіленням цієї ідеї у життя. Залучивши фінансову підтримку Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Дрогобицької міської ради, проведено чимало робіт. А завдяки підтримці IOM Ukraine та Українського культурного фонду нам вдалось створити вільний комфортний культурно-мистецький громадський простір», — зазначають організатори.

Чат-бот Гаряча лінія