У Молодіжному просторі Дрогобича провели навчальний проєкт «Історична рада»

8 Грудня 14:47

2-3 грудня у Молодіжному просторі Дрогобича відбувся навчальний проєкт «Історична Рада».

Метою проєкту було здобути практичний досвід викладання студентам-історикам та розвіяти степеотипи про історію нашої країни. За студентами був закріплений ментор – Оксана Сливінська, яка давала корисні поради та ділилася «лайфхаками» зі свого 30-річного досвіду викладання.

Серед лекторів за учнівським голосуванням був обраний «Містер учнівських симпатій», яким став Ростоцький Василь. Він виграв іменне горнятко проєкту з історичними діячами періоду УНР.

Також був проведений конкурс і серед учнів проєкту на найактивнішого учасника та найкращий допис про Історичну раду. Перемогу здобула Валерія Бєлая, яка виграла патріотичні тимчасові тату.

Слухачі сплатили невеликий внесок, з якого половина виручених коштів було переказано для ЗСУ, а інші – забезпечили світло, тепло та перекус, навіть за відсутності електрики.

На завершення проєкту один зі студентів-лекторів розповів про власні монети яких збирає металошукачем уже 8 років.

У його колекції знахідки періоду Австрійської імперії, Речі Посполитої та навіть Великого князівства Литовського.

Ідея створення проєкту зародилася наприкінці жовтня на Школі Волонтерства від Української Волонтерської Служби. Ми зібрали команду та почали втілювати наші ідеї в реальність.

«Школа Волонтерства надихає та навчає, як створювати подібні проєкти. Без цих знань ми навряд чи впоралися», – стверджують організатори.

Висловлюємо величезну подяку нашим студентам, учням та ментору за чудово, а головне з користю, проведений час.

Ми впевнені, що досвід який здобули наші лектори допоможе їм у професійному зростанні та кар’єрному рості.

Перейти до вмісту