У мікрорайоні вул. П. Грабовського проводиться повірка лічильників, – КП “Дрогобичводоканал”

12:40 29 Серпня 2022

Працівники КП “Дрогобичводоканал” розпочали повірку засобів обліку водиу районі вул. П. Грабовського . Зокрема, йдеться про вул. П. Грабоського, вул. М. Менцинського, вул. Лішнянську, вул. Твердохліба та вул. Зелену.

Нагадуємо, повірка проводить безплатно, оскільки її вартість входить до плати за абонентське обслуговування, яку споживачі КП “Дрогобичводоканал” сплачують з січня цього року.

Є випадки, коли споживачі відмовляються від повірки лічильників води. У разі не надання доступу до засобу обліку нарахування за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення буде здійснюватися не за показниками лічильника, а за нормою споживання.

Наголошуємо, що абонентська плата включає лише повірку комерційних засобів обліку, а не заміну сантехнічних приладів, водяних мереж та присторої до них (фільтрів, зворотнього клапану, вентиля).

Після завершення повірки у цьому приватному секторі, працівники підприємства проводитимуть її в інших районах приватної забудови, відповідно до плану підприємства.

З питань повірки можна звертатися за таким номером телефону: 067- 319-77-01. Також просимо споживачів пам’ятати, що працівник КП “Дрогобичводоканал” має пред’явити вам службове посвідчення.

КП “Дрогобичводоканал”

Перейти до вмісту