За минулий тиждень управління соціального захисту населення видало 530 продуктових наборів для ВПО
![За минулий тиждень управління соціального захисту населення видало 530 продуктових наборів для ВПО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301607905_1213686686083756_2999712308807450354_n.jpg)
Управління соціального захисту населення систематично проводить видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на базі Дрогобицької громади.
Протягом 22-26 серпня було видано 530 наборів з гуманітарною продуктовою допомогою, яку передала нашій громаді міжнародна організація World Central Kitchen.
Додатково інформуємо про систематичну щотижневу видачу продуктів харчування установам Дрогобича, де проживають та харчуються внутрішньо переміщені особи, а саме:
– гуртожиток Дрогобицького механіко-технологічного коледжу;
– гуртожиток Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка;
– вище професійне училище №19 (для харчування ВПО).
«Дякуємо усім нашим волонтерам! Щоденна, клопітка та жертовна праця кожного на своєму робочому місці наближає нас до перемоги» – наголошують в управлінні соціального захисту населення.