У галереї сучасного мистецтва експонують виставку «Трійця з нами»

1 Березня 15:41

Три велетні української культури Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка представлені на літературно-мистецькій виставці «Трійця з нами» в галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи.

Дитяча творчість руйнує стереотипи навколо постаті Лесі Українки і відкриває більше аспектів її особистості, які учні художньої школи інтерпретували на різний лад. Іван Франко постає героєм своїх казок, а Тарас Шевченко — незмінним образом боротьби українського народу. У галереї презентовано близько 70 творчих робіт у різних стилях: живопис, графіка, колаж, розпис на склі та валяння.

Відкриття виставки відбулось у неділю, 26 лютого. «Трійця з нами» — це спільний проєкт Дрогобицької дитячої художньої школи та Дрогобицької міської центральної бібліотеки імені В‘ячеслава Чорновола.

Захід розпочався з хвилини мовчання та виконання Державного Гімну України.

Вступне слово було надане професору Миколі Зимомрі. Також свою подяку висловив всім присутнім керівник управління культури та розвитку туризму Станіслав Лецик.

Декламували одні з найпопулярніших поезій поетеси учні гімназії № 8 Дрогобицької міської ради. Учні ліцею №4 імені Лесі Українки спільно з Дрогобицькою центральною міською бібліотекою імені В’ячеслава Чорновола представили фотопроєкт «Леся Українка в серцях наших дітей».

Свій відбиток залишила по собі поетеса і в серці керівниці відділу культури та мистецтв Лесі Татарської, яка зачитала свої особисті спогади та роздуми щодо постаті Лесі Українки.

Події, які трапились рік тому сколихнули весь світ та розділили наше життя на «до» та «після». Сьогодні наша Україна одягнена у чорну хустину, як символ жалоби за своїми найкращими синами та доньками, але ми віримо у наше світле майбутнє. З надією на перемогу Галина Гагалович виконала пісню «Червона калино, скинь чорну хустину»

На завершення директор Дрогобицької дитячої художньої школи Ігор Шимко подякував усім присутнім та закликав підтримувати Збройні сили України, які в цей день дають нам можливість продовжувати свою діяльність зберігаючи та відтворюючи наші традиції і культуру, прославляючи геніїв українського народу.

Усіх охочих запрошують відвідати виставку «Трійця з нами» за адресою вул. Івана Франка, 14

Пн 10.00-14.00
Вт,Ср,Чт 9.00-17.00
Пт вихідний
Сб 13.00-17.00
Нд 9.00-17.00

Перейти до вмісту