У Дрогобичі з офіційним візитом побували делегати з польського міста Краків. ФОТО

IMG_6289

У п’ятницю, 3 березня, до Дрогобича завітала з робочим візитом офіційна делегація із міста Краків (Республіка Польща): віце-маршалок Малопольського воєводства Лешек Зегзда та керівник департаменту туризму Павло Мєрнічак, які зустрілись з міським головою Тарасом Кучмою, керівником туристично-інформаційного центру Ігорем Чавою, керівником відділу культури і мистецтв Дрогобицької міської ради Олегом Яводчаком та обговорили подальшу співпрацю у сфері культури.

Під час зустрічі міський очільник Дрогобича Тарас Кучма поділився із польськими колегами планами щодо туристичного розвитку міста. Зокрема, наголосивши на тому, що вже цього року в місті буде встановлено вільні wi-fi зони, інформаційні кіоски та презентовано мобільні додатки українською й англійською мовами, з яких гості та жителі нашого міста зможуть довідатися всю необхідну їм інформацію, включаючи місця знаходження закладів харчування, дозвілля, відпочинку та історичних пам’яток.

Не залишилася поза увагою і одна з найдавніших пам’яток Дрогобича – Церква Святого Юра, яка внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та до списку 16-ти дерев’яних церков Карпатського регіону Польщі і України.  Саме цією спорудою гості зацікавилися найбільше, маючи на меті реалізовувати спільні проекти з Дрогобиччиною.

Польські візитери Лешек Зегзда та Павло Мєрнічак висловили щиру вдячність за теплий прийом та зазначили, що Дрогобич є надзвичайно цікавим містом і має чим завоювати увагу туристів. Вони своєю чергою готові до будь-якого сприяння щодо культурного розвитку міста.

Наостанок, задля приємної згадки, учасники зустрічі обмінялися пам’ятними подарунками та, звичайно ж, вирушили на оглядини міста з Вежі Ратуші та однієї з історичних пам’яток Дрогобича – Церкви Святого Юра.

IMG_6273

IMG_6275

IMG_6282

IMG_6284

IMG_6287

IMG_6289

IMG_6293

IMG_6298

IMG_6301

IMG_6307

IMG_6308

IMG_6309

IMG_6310

IMG_6312

IMG_6314

IMG_6317

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні