У Дрогобичі вперше відбудуться військово-патріотичні змагання «Ігри патріотів», присвячені захисникам України

16 Травня 0:00

22 травня у Дрогобичі на базі Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського відбудуться військово-патріотичні змагання «Ігри патріотів», присвячені Дню Героїв.

Такі змагання проводяться у Дрогобичі вперше і організовуються спільними зусиллями відділу молодіжної політики, сім`ї та спорту Дрогобицької міської ради, Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського та молодіжної організації «Права молодь Дрогобич».

Таким чином небайдужі громадяни міста висловлюють свою вдячність і підтримку тим, хто захищав і захищає наш спокій, ризикуючи власним життям. Акцентують організатори перших «Ігор патріотів» у Дрогобичі, що окрім вшанування Героїв, які загинули за нашу землю, необхідно шанувати та прославляти тих Героїв, які живуть і серед нас.

У змаганнях братимуть участь учні, студенти та викладачі коледжів та училищ Дрогобича.

Програма заходу передбачає між командами силові змагання, змагання з плавання, військово-патріотичні та змагання на знання історії України.

За результатами змагань суддівська команда визначить три кращі команди, які будуть нагороджені відповідними призами.

Підтримати та повболівати за учасників перших військово-патріотичних змагань «Ігри патріотів» запрошують всіх охочих дрогобичан та гостей міста.

Початок о 14:00.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія