У Дрогобичі відзначатимуть 150-річчя діяльності товариства «Просвіта». ФОТО

20 Листопада 0:00

У грудні цього року у Дрогобичі відзначатимуть 150-річчя діяльності товариства «Просвіта».

З цього приводу днями у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання організаційного комітету під головування заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара.

Як було попередньо визначено, основні заходи з відзначення 150-річчя діяльності товариства «Просвіта» припадають на 15 грудня.

Саме цього дня о 16:00 у Львівському обласному академічному театрі імені Юрія Дрогобичі відбудеться урочистий вечір.

Також на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка планують провести науково-практичну конференцію «Роль «Просвіти» у формуванні української державності».

Окрім цього, у межах підготовки до відзначення 150-річчя діяльності товариства «Просвіта», у музеї «Дрогобиччина» відбуватиметься виставка тематичних експозицій, а також до видавництва готують матеріали історії «Просвіти» Дрогобиччини.

Також у школах міста і району проводитимуть відкриті уроки за участі просвітян на тему «Просвіта – оберіг незалежності та соборності України».

На фасадах будинків, де проживали відомі просвітяни, планують встановити пам’ятні таблиці.

У громадських місцях та громадському транспорті планується розміщення інформацій матеріалів, а також проведення циклу радіопередач про становлення та діяльність товариства «Просвіта».

Наступне засідання організаційного комітету заплановане на 30 листопада.

Просвітяни Дрогобича — Тимофій Бордуляк, Михайло Шалата і Михайло Богаченко. ФОТО з мережі Інтернет

Чат-бот Гаряча лінія