Спорт: У Дрогобичі відбувся турнір з «Живих шахів». ФОТО

П’ятниця, 8 Вересень 2017

У рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, який відзначають 9 вересня, у Дрогобичі за ініціативи сектору фізичної культури та спорту Дрогобицької міської ради відбувся шаховий турнір «Живі шахи».

Ця театралізована партія відбулася на центральній площі міста — площі Ринок. Роль шахів виконували вихованці міського ДНЗ «Калинонька». Діти були одягнені у сині та жовті костюми шахових фігур.

«Цей захід ми провели спільно з шашко-шаховим клубом «Софія» для популяризації гри в шахи, оскільки ця гра допомагає розвивати логіку, пам'ять та дарує неймовірні відчуття. Взагалі, такі театралізовані вистави проходять по всьому світу», — зазначив завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Орест Соломчак.

Нагадаємо, традицію гри в «Живі шахи» у Дрогобичі започаткували у 2014 році. Перше театралізоване дійство відбулося у День молоді. Організаторами тодішнього турніру виступили Дрогобицька міська рада, відділ сім’ї, молоді та туризму, МО «Молодий Народний РУХ» та шаховий клуб «Софія».