У Дрогобичі відбувся благодійний ярмарок «Дрогобицький крам»: кошти скеровують на ЗСУ

11:03 15 Травня 2024

Війна розділила всіх свідомих українців на дві категорії: одні зі зброєю в руках захищають кордони нашої держави, інші – активно донатять та підтримують воїнів.

Осторонь допомоги не стоять навчальні заклади, підприємці, окремі організації, творчі колективи тощо.

Так, у Дрогобичі вже сформувалась добра традиція – щотижня в місті проводять благодійний ярмарок «Дрогобицький крам». Його мета проста – об’єднати на одному майданчику крафтовиків нашого регіону і чи не найголовніше – збирати кошти в підтримку воїнів та допомагати їм закривати актуальні збори.

Черговий благочинний ярмарок  у місті відбувся 11 травня на локації поблизу пам’ятника Тараса Шевченка. Традиційно, на ярмарку можна було придбати вироби ручної роботи, біжутерію, оригінальну сувенірну продукцію, книги, вироби зі скла тощо. Виручені від продажів кошти – а це понад 3 тис. грн – скерували на допомогу захисників.

Нагадаємо, команда управління культури та розвитку туризму ДМР з метою наближення Перемоги із початком повномасштабного вторгнення організовує благодійний ярмарок «Дрогобицький крам». Його проводили вже понад 50 разів.

Перейти до вмісту