У Дрогобичі триває заміна старих світлофорів на сучасні та з додатковими функціями

11:31 28 Лютого 2024

У Дрогобичі осучаснюють світлофори та приводять їх до європейських стандартів.

Так, за словами керівника Департаменту міського господарства Андрія Паутинки, здійснено капітальний ремонт світлофора на перетині вулиці Стрийська-Раневицька. Там замінили опору та сам світлофор. Згідно сучасних державних вимог та стандартів, оновлений світлофор обладнано звуковм ефектом, що допомагає людям із вадами слуху орієнтуватись на дорозі та вчасно переходити її.

Окрім заміни світлофора на перетині вулиць Стрийська-Раневицька там оновили дорожні знаки та встановили контрасне освітлення пішохідних переходів, які тепер добре видно у темну пору доби.

Окрім цього осучаснено світлофори і біля двох навчальних закладів міста – Ліцею№1 імені Івана Франка та Ліцею №16 імені Юрія Дрогобича. Тут оновлені світлофори обладнали сигналом регулювання пішохідного переходу. Це зручно зважаючи на те, що поруч є навчальні заклади та вулиці прохідні.

У Департаменті міського господарства стверджують – заміна старих світлофорів на нові на вулицях Дрогобича триватиме і надалі.

Паралельно у планах комунальників оновити дорожню розмітку на тих ділянках доріг та вулицях, де уже здійснено заміну старих світлофорів на нові.

Перейти до вмісту