У Дрогобичі на фасаді бібліотеки ДДПУ ім. І. Франка до 110-річчя від Дня народження Степана Бандери встановлять меморіальну таблицю ОУН-УПА з QR-кодом

0:00 3 Грудня 2018

Фото з Google maps

У Дрогобичі до 110-річчя від Дня народження Степана Бандери встановлять меморіальну таблицю ОУН-УПА. Відповідне рішення було прийняте на сесії Дрогобицької міської ради у четвер, 30 листопада.

Таблицю встановлять на фасаді Центральної бібліотеки Дрогобицького державного університету імені Івана Франка, що на вул. Лесі Українки, 2, оскільки саме там у 1941 році містився Провід ОУН Дрогобицької області. Про це йдеться у тексті рішення ДМР.

Зокрема на таблиці буде зображено керівників Проводу ОУН-УПА Дрогобицької області Андрія Шукатки (1918-1943 рр.), Володимири Кобільники (1904- 1945 рр.), Василя Николяка (1912- 1944 рр.).

Про встановлення меморіальної таблиці до Дрогобицької міської ради колективно звернулися голови ВГО «Бойківське етнологічне товариство», Науково-ідеологічного центру ум. Д. Донцова та ГО «Національний орієнтир».

Однак, під час обговорення тексту проекту рішення, секретар Дрогобицької міської ради Олег Хрущ наголосив на необхідності осучаснити візуальний вид цих таблиць, зокрема розміщення на таких таблицях QR-коду, оскільки кількість туристів у місті щоразу збільшується і відсканувавши QR-код, гості міста зможуть отримати повну інформацію про ту чи іншу подію.

Таку пропозицію підтримав депутатський корпус та міський голова Тарас Кучма, відтак її буде враховано при проектуванні таблиці.

Витрати на придбання і встановлення зазначеної пам’ятної таблиці буде здійснено за рахунок заявників.

Перейти до вмісту