У Дрогобичі готуються до відзначення Дня міста. ФОТО

Четвер, 7 Вересень 2017

21 вересня 2017 року Дрогобичу виповниться 926 років від Дня заснування. З цього приводу у четвер, 7 вересня, у приміщенні Світлиці Дрогобицької Ратуші під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми спільно із заступником міського голови Василем Качмарем відбулося перше засідання організаційного комітету.

Засідання відбулося за участю керівників структурних підрозділів міської ради, представників поліції, громадськості та ЗМІ, де було запропоновано низку заходів та ідей, які включать до програми святкування Дня міста.

За попередньою згодою учасників оргкомітету, заходи будуть проводитися кілька днів — з 18 по 25 вересня. Відтак передбачається проведення спортивних змагань та марафонів, молодіжних виступів, виставок, конкурсів та інших атракцій.

Вже традиційно до організації Дня міста, як і інших загальноміських свят, долучатимуть молодь.

«Ми повинні максимально залучити до святкування Дня міста молодь, адже саме для них ми будуємо нове місто та розвиваємо Дрогобич», — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

З 18 вересня у загальноосвітніх школах міста проводитимуться тематичні виховні години, конкурси на тему «Я — дрогобичанин», «Дрогобич — місто моєї мрії» та квести на знання історії Дрогобича.

У День міста — 21 вересня, зранку у храмах відбудуться святкові літургії. Урочистості та святковий концерт розпочнуться близько 16:00. Сповіщатимуть дрогобичанам про початок урочистого концерту Сурми Дрогобича. Планують завершити святкування Дня міста вечірньою концертною програмою.

Оскільки історія Дрогобича тісно пов’язана з видобуванням солі, то цього року знову планується масово популяризувати вироби з солі та продемонструвати дрогобичанам і гостям міста спосіб її видобування. Також планується продемонструвати показові виступи з гончарства.

До охорони правопорядку під час святкувань залучать поліцію та Муніципальну варту. В посиленому режимі працюватимуть медичні заклади міста.

Загалом, святковими заходами планується охопити центральну частину та спальні райони Дрогобича.

Завтра, 7 вересня, у Ратуші відбудеться нарада з представниками громадських об’єднань, в ході якого обговорять відзначення цьогорічного Дня міста.