УПСЗН: У Дрогобичі діти-інваліди з діагнозом дитячий церебральний параліч можуть отримати грошову компенсацію для проходження курсу реабілітації

Четвер, 14 Вересень 2017

Цьогоріч вперше введено в дію порядок надання одноразової грошової компенсації за проходження курсу реабілітації (лікування) дітей-інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч в медичних установах України. Реабілітація таких дітей спрямована на корекцію рухового дефекту, поліпшення рухової діяльності, формування навичок незалежності дій хворої дитини в повсякденному житті тощо.

На сьогодні три маленьких дрогобичанина отримали вкрай необхідний курс лікування у реабілітологів міжнародної клініки В.Козявкіна. Міська влада надала родинам цих дітей фінансову підтримку в якості компенсації за витрачені кошти.

Просимо звертатися людей, які потребують фінансової підтримки для лікування та реабілітації дітей з ДЦП, до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 10.

Телефон для довідок: 410614

Управління проводить прийом громадян щодня з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45 (без обідньої перерви). Вихідні дні: субота, неділя.

Управління праці та соціального захисту населення