У Дрогобицькій міській раді з вертепом колядували вихованці Добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія»

11:21 12 Січня 2023

Колядували та вінчували – у Дрогобицьку міську раду з колядками та вертепом завітала молодь та діти з Добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія».

Вихованці «Надії» заспівали традиційні українські колядки, поставили різдвяний вертеп та привітали з святами очільника громади Тараса Кучму та його заступників Ігора Германа та Володимира Коцюбу.

Своєю чергою, Тарас Кучма подякував вихованцям «Надії» за коляду та святкову атмосферу, а також побажав творчих успіхів і миру. Відтак, колядників керманич міста пригостив солодкими дарунками.

Наші діти дуже талановиті і завжди дивують нас чимось новим. Ви молодці, попри труднощі творчо розвиваєтесь та демонструєте свої таланти. Зі своєї сторони – ми як влада будемо робити усе для того, щоб дітки з особливими потребами мали змогу проводити свій вільний час у гідних умовах та розвиватись. Дякуємо вам за святковий дарунок, за коляду та атмосферу свята . Українські колядки та традиції – безцінні і те, що вони сьогодні лунають в наших оселях попри війну – демонструє нашу незламність та віру в перемогу. Нехай Божа ласка вас оберігає, а на душі завжди панує спокій та тепло, – прокоментував Тарас Кучма.

На завершення, керівниця Добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» Ірина Дзюрах вручила очільнику громади подяку за співпрацю, підтримку та довіру до організації.

Додамо, у Добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія» вже понад рік діє соціальна крамниця, яке поєднує у собі кілька функцій: простір для майстер-класів, крамницю, де реалізовують вироби дітей з особливими потребами та сувеніри, а також інклюзивну тренінгову кухню. Відтак у товаристві «Надія» реалізовують різноманітну творчу продукцію — фруктову пастилу, овочеві чіпси, ароматичні свічки, натуральне мило тощо.

Перейти до вмісту