Допомога в дії: у Дрогобичі продовжують підтримувати породіль та вручають пакунки із необхідними речами для малюків

12 Січня 10:50

Підтримка породіль та новонароджених. У Дрогобичі продовжують успішно реалізовувати проект із підтримки молодих сімей, які стали батьками. Ініціативу започаткували минулого року після повномасштабного вторгнення країни-терориста на наші землі. Щоб допомогти породіллям у непростий час, з ініціативи керівництва міста та начальниці відділу сім’ї та молоді Олександри Пашко – у Дрогобичі почали формувати пакунки із необхідними речами та одягом для малечі.

У пакунки, які просимо не плутати із державною програмою «Пакунок малюка», кладемо усе найнеобхідніше для матерів та новонароджених – одяг, підгузки, дитячі забавки, пляшечки, печиво, по можливості коцики. Минулого року із пакунками ми здійснювали візит один раз на тиждень в пологову установу міста та вручали пакети жінкам, які там перебували. Мова іде як про породіль нашого міста, так і жінок з числа ВПО та із інших територіальних громад. Допомогою вдалось охопити понад 300 жінок. Цього року ми пішли ще дальше – і окрім того, що раз на тиждень розвозимо пакунки породіллям – залишаємо талони на отримання пакунків для тих жінок, які народжуватимуть в інші дні. Відтак, із талонами матері мають звернутись до нас у відділ та одержати пакунки допомоги. Однак зауважу, талони на пакунки ми вручаємо виключно мешканкам нашої громади, – коментує Олександра Пашко.

Так як за останні сім днів у Дрогобицькому пологовому будинку міста на світ з’явилося четверо малюків – дві дівчинки та двоє хлопчиків – їхнім матерям міський голова Тарас Кучма та Олександра Пашко вручили пакунки із речами першої необхідності. Двоє новонароджених малюків із Дрогобича, один – із Меденицької ТГ, ще один – із Уличного.

Також в межах візиту медичній установі міста завезли набір антисептиків, масок та бахіл.

Перейти до вмісту