У Дрогобицькій ДЮСШ відбувся Зимовий Чемпіонат Львівської області з плавання серед юнаків

11:31 20 Лютого 2023

У п’ятницю, 17 лютого, у Дрогобицькій ДЮСШ імені Івана Боберського відбулось відкриття Зимового Чемпіонату Львівської області з плавання серед юнаків. Чемпіонат тривав два дні – 17-го та 18-го лютого.

У змаганнях взяли участь 100 учасників з 11 команд області. Дрогобич представляли 12 спортсменів, які завоювали чимало призових місць.

Найкращих результатів досягнув Олександр Сизов, який зміг завоювати 3 медалі: золото на дистанції 50 м вільним стилем, срібло на дистанції 100 м вільним стилем та бронзу на дистанції 50 м батерфляєм.

Інші юні дрогобицькі спортсмени мали можливість здобути досвід змагань серед чималої кількості плавців та покращити свої особисті досягнення.

Окрім цього, команда ДЮСШ імені Івана Боберського посіла 4 місце у загальному заліку серед 11 команд спортивного дійства.

Усіх учасників змагань привітали начальниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна, начальник відділу освіти Віталій Вовків, представниця Львівської федерації плавання Тетяна Кушпіль та директор Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського Михайло Городинський.

Це перші змагання року у нашому басейні, тому усім бажаємо наснаги, успіху та призових місць. Пам’ятайте – у здоровому тілі – здоровий дух. І тільки тим підкорюються вершини, хто прикладає зусиль, щоб їх подолати, – привітала учасників Оксана Сотрихіна.