У Дрогобичі відбулись вибори президента та керівного складу Дитячого парламенту

7 Квітня 15:01

Новою головою Дитячого парламенту Дрогобича стала учениця Ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Юлія Завійська.

Вибори очільника парламенту в місті Котермака відбуваються щорічно шляхом таємного голосування. Окрім президента парламенту молодь обирає і керівний склад та раду парламенту.

У четвер, 6 квітня, у сесійній залі міської ради пройшли чергові вибори до Дитячого парламенту міста.

Дитячі вибори максимально наближені до звичайних — усі кандидати презентують свої програми, які зачитують перед ровесниками. Після чого відбувається голосування за обраного кандидата.

Так, цьогоріч, за результатами голосуванням головою Дитячого парламенту стала Юлія Завійська, а віце-президентом — Олеся Галик.

Також на виборах було обрано секретаря та голів комітетів – організаційного, виконавчого, волонтерського, публічних медіакомунікацій, з питань екології, з питань культури та дозвілля.

Як зазначила керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин, при якому вже декілька років поспіль діє Дитячий парламент, функції, покладені на молодіжний орган надзвичайно важливі — сприяти тому, щоб діти генерували ідеї та пропонували свої бачення щодо вирішення проблем. Основна мета парламенту — активне залучення дітей до діяльності та розвитку громади, вдосконалення їхніх лідерських та підприємницьких навичок.

Молодь нашого міста напрочуд активна та креативна. Дитячий парламент об’єднав навколо себе небайдужу молодь, яка прагне змінюватись сама та змінювати світ навколо себе на краще. Мені дуже приємно, що наш Дитячий парламент є візитівкою нашого міста, адже його досягнення та реалізовані проекти є відомими у інших містах та громадах, — зазначила Оксана Матчишин.

Юних парламентарів привітав очільник громади Тарас Кучма, який закликав молодь відповідально поставитись до завдання та обрати найкращого представника своїх інтересів.

Перед вами велика відповідальність за майбутнє нашої держави. Адже ви будете її розвивати та відбудовувати, ви змінюєте курс та формуєте фундамент для нашої нової, незалежної держави. Хочу, щоб до виборів ви поставились максимально серйозно та ґрунтовно. Оскільки ви обираєте не просто очільника парламенту, ви обираєте людину, яка буде представляти ваші інтереси і яка завжди повинна діяти в інтересах молоді міста. Усім кандидатам бажаю успіхів та натхнення в подальшій роботі, — привітав парламентарів Тарас Кучма.

Нагадаємо, попередній склад Дитячого парламенту очолювала Соломія Чайківська, посаду віце-президентки займала Анна-Марія Кирилюс.

Перейти до вмісту