Підтримка для вимушених переселенців: БФ «Право на Захист» скерував до Дрогобича допомогу для літніх людей та осіб з інвалідністю

7 Квітня 13:52

Дрогобич продовжує надавати прихисток внутрішньо переміщеним особам, які переїхали до нас з територій, що опинились в окупації, або постраждали від ворожих обстрілів.

Завдяки підтримці українських та закордонних партнерів та міжнародних благодійних організацій, Дрогобичу вдається залучати необхідну гуманітарну допомогу для підтримки вимушених переселенців.

6 квітня благодійний фонд «Право на Захист» у партнерстві з HelpAge International доставив благодійну допомогу для літніх людей та людей з інвалідністю з числа ВПО, що зареєстровані у Дрогобицькій громаді.

В межах реалізації проєкту «Гуманітарний заклик України» внутрішньо переміщені особи нашої громади змогли отримати теплі ковдри, пледи, постільну білизну та обігрівачі.

Організовує видачу допомоги управління соціального захисту населення.

Нагадаємо, кількома днями раніше у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з ЮНІСЕФ, ГО «Оксіджен Україна» до Дрогобича було доставлено одяг для дітей віком від 2 до 9 років з сімей ВПО, сімей загиблих Захисників та Захисниць України, поранених військовослужбовців, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також для дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають у Дрогобицькій громаді.

Станом на зараз на базі Дрогобицької громади проживає 10 340 осіб, які мають діючі довідки ВПО. Підтримка цих людей здійснюється силами громади, а також завдяки налагодженим контактам з містами-побратимами, закордонними організаціями, українськими та міжнародними фондами.

Перейти до вмісту