У Дрогобичі проведуть школу для волонтерів: «Активна громада» запрошує на навчання представників громадськості

17 Серпня 8:53

ВІ «Активна Громада» продовжує проводити навчання для волонтерів у різних куточках України. На черзі – школа у Дрогобичі. Навчання направлене на сприяння розвитку волонтерських організацій та ініціатив, які були створені після 24 лютого 2022 року.

Після початку повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, багато людей опинилися в скрутній ситуації. Але не тільки військові можуть допомагати Україні наблизити Перемогу, а й активні громадяни, які долучаються до волонтерства. Волонтерство сприяє формуванню активної громадянської позиції та розвитку громад, сприяючи позитивним змінам у суспільстві.

Така ініціатива впливає на активне громадянське суспільство та підтримує розвиток нашої країни. Розвиток волонтерських організацій та ініціатив має велике значення для підтримки громадського поступу та зміцнення соціальної солідарності.

Тому є потреба залучати якомога більше громадян до активної волонтерської діяльності для підтримки нашої країни, яка цього потребує.

Тож, представників волонтерських, громадських організацій та ініціативних груп, які виникли після 24 лютого 2022 року, запрошуються долучитися до навчання у Дрогобичі, аби поглибити свої знання щодо:

– активізації та залучення громадян до волонтерської діяльності.

– психології людей в кризовий період та неконфліктної комунікації.

– ефективного управління часом.

– особливостей взаємодії з ОМС.

– інформаційних кампаній.

– залучення фінансування до волонтерської діяльності.

Окрім навчання, учасники також отримають можливість обмінятися своїм досвідом волонтерства з іншими учасниками.

Реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxRIFbSwmH8Nw9bAJGeN4CQLuxXTsXh3IaB7pLINQ0FG0Ssw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&fbclid=IwAR27QGZyrZP_piNrcXrTOtCpbvFEdmU-hdoEVj7pjqH4M1adU0LYcvKBOmE

Програма заходу

Перейти до вмісту