У Дільниці зеленого господарства можна безкоштовно отримати саджанці для озеленення прибудинкових територій

11:18 6 Жовтня 2022

З метою озеленення міста Дільниця зеленого господарства КП «Служба муніципального управління» систематично проводить акції з висадки нових зелених насаджень. Комунальники проводять висадку нових дерев в центрі та мікрорайонах міста, а також радо вітають ініціативи мешканців, які хочуть долучитись до хорошої справи.

Зараз Дільниця зеленого господарства має в наявності саджанці таких дерев, як клен, явір, дуб, сосна, ялиця, ясен, липа. Мешканці міста та ОСББ можуть безкоштовно отримати саджанці дерев та висадити їх на своїй прибудинковій території.

Всі, хто бажає отримати саджанці дерев та озеленити свою прибудинкову територію, можуть звертатись до нас в Дільницю зеленого господарства. Ми видаємо саджанці безкоштовно, але вимагаємо звіт про їх посадку, – наголошує начальник Дільниці зеленого господарства КП «СМУ» Наталя Пилипів.

Також в Дільниці наголошують – комунальники завжди вітають ініціативи мешканців та організацій, які хочуть долучитись до озеленення міста, передати для висадки нові саджанці дерев, висадити в місті іменне дерево або ж замовити послуги кронування чи повідомити про наявну проблему в громаді.

У Дільницю зеленого господарства КП «СМУ» можна звертатись за номером телефону: 067-313-18-76 Пилипів Наталія Анатоліївна.

Дільниця зеленого господарства

Перейти до вмісту