Проблему з підтопленням частини підвалу в гімназії №10 ліквідують протягом наступного тижня

10:47 6 Жовтня 2022

Відділ освіти Дрогобицької міської ради, спільно з керівництвом громади, продовжує інспектувати навчальні заклади та оперативно реагувати на проблеми, які виникають в тому чи іншому закладі.

Цьогоріч, за словами керівника відділу освіти Віталія Вовківа – питанням номер один є безпека учнів.

Ще наприкінці літа у Дрогобицькій громаді працювала спеціальна комісія, яка обстежувала навчальні заклади щодо готовності до початку навчального року та можливості помістити школярів в укритті під час повітряної тривоги. Задля виконання всіх норм навчання довелось організувати в змінному форматі.

Зараз триває інспекція освітніх установ та оперативне вирішення локальних проблем, які в силу обставин виникають в гімназіях та ліцеях громади. Однією з таких стало підтоплення частини укриття в гімназії №10 імені Євгена Коновальця.

Під час дощу тут підходять ґрунтові води, що призводить до підтоплення частини приміщення – одного з класів підвального приміщення. Така ситуація виникла в закладі днями, після негоди.

Начальник відділу освіти Віталій Вовків, спільно з директором гімназії Наталією Харитоновою та інженером відділу освіти проінспектували приміщення та погодили план дій.

Ліквідувати проблему планують вже найближчими днями. До моменту виконання робіт, частина підвального приміщення, яка зазнала підтоплення, буде закрита.

Вже на наступному тижні в школі проведуть необхідні роботи з підсипки, аби підняти рівень землі та уникнути подальшого накопичення ґрунтових вод. Наголошую, що підтоплення зазнала лише одна кімната в укритті, тому приміщення може належно виконувати свої захисні функції під час повітряної тривоги, – наголосив начальник відділу освіти Віталій Вовків.

Додамо, моніторинг стану справ у гімназіях та ліцеях Дрогобицької громади триває. Особливу увагу приділяють підготовці до початку опалювального сезону.

Перейти до вмісту